Przeprowadzki Warszawa

Cennik przeprowadzek Warszawa, Ceny usług przeprowadzkowych

 • TRANSPORT MEBLI JUŻ OD 250 zł!

 • PRZEPROWADZKA JUŻ OD 420 zł!

 • TRANSPORT PIANINA JUŻ OD 350 zł!

 • Ekonomicznie (tanio)
  (transportujemy tylko kartony, bez pakowania i zabezpieczenia)
  45 zł/osobę, min. 3h
 • Standardowo
  (bez pakowania, z zabezpieczeniem folią stretch i bąbelkową)
  60 zł/osobę, min. 3h
 • Kompleksowo
  (z pakowaniem w kartony i zabezpieczeniem folią stretch i bąbelkową)
  70 zł/osobę, min. 3h
 • Powierzchnia transportowa 18 m3: 50 zł/godz.
 • Powierzchnia transportowa 36 m3: 100 zł/godz.
 • Powierzchnia transportowa 54 m3: 150 zł/godz.

Dla tych z Państwa, którzy chcą zamówić przeprowadzkę na niedziele lub w święta, uprzejmie informujemy, że wszystkie ceny zmieniają się o +100%.

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki Warszawa

Materiały, którymi dysponujemy:

folia bąbelkowa, folia stretch, kartony, worki, taśmy, papier pakowy, wózki oraz ubezpieczenie w cenie przeprowadzki. Jeżeli chcesz poznać pełną listę naszych materiałów, przejdź na zakładkę MATERIAŁY DO PRZEPROWADZKI.

Przeprowadzki Warszawa

Cennik przeprowadzek w Warszawie

Koszt przeprowadzki zależy bezpośrednio od czasu niezbędnego do jej wykonania. Na czas wykonania usługi wpływ mają takie elementy jak:

 • ilość mienia do przewiezienia;
 • im więcej rzeczy tym więcej czasu potrzeba na przeniesienie do samochodu i ponowne wniesienie do nowego mieszkania;
 • piętra, im wyższe piętro tym więcej czasu potrzeba na jednorazowe wniesienie lub wiezienie mienia do lokalu, lub z lokalu;
 • obecność wind;
 • jeżeli podczas przeprowadzki rzeczy będą wynoszone lub wnoszone do mieszkania, które znajduje się w bloku bez windy, sytuacja taka wydłuży czas realizacji usługi;
 • podjazd pod wejście budynku.

Dodatkowym utrudnieniem może być brak możliwości podjechania bezpośredni o pod klatkę, co powoduje konieczność noszenia mebli kilkadziesiąt metrów od klatki, co także wydłuża czas przeprowadzki.

W przypadku przeprowadzki kompleksowej (w cenie zawarte są wszelkie materiały zabezpieczające takie jak: kartony, taśmy, papier pakowy, folia stretch, folia bąbelkowa, koce, pasy inne):

Indywidualna wycena przeprowadzki

Przeprowadzka wyceniana na podstawie oględzin przez naszego pracownika u klienta w domu.

Telefoniczna wycena przeprowadzki

Odbywa się trakcie rozmowy telefonicznej (na podstawie szczegółowego opisu):

Cena za kartony - 3,99 zł (minimalne zamówienie kartonów to 30 sztuk, zamawiamy na PAKOLANDIA.PL (nasz sklep internetowy).

Opłata za rezygnację

W przypadku anulowania usługi tego samego dnia Klient zobowiązany jest zapłacić 300 zł opłaty za rezygnację. Minimalny koszt przeprowadzki to 420 zł, a kwota 300 zł pokrywa koszt pracy pracowników oraz samochodu, paliwa i amortyzacji. Z uwagi na to, że Państwo zrezygnowali, musieliśmy odwołać innych klientów, przez co straciliśmy możliwość zarobku gdzie indziej. Uprzejmie prosimy o odpowiedzialne zamawianie terminów przeprowadzek.

Klient zobowiązany jest do akceptacji REGULAMINU PRZEPROWADZEK.

UWAGA - RABAT 50 zł! PROMOCJA DLA AKTYWNYCH W SOCIAL MEDIACH!

RABAT 50 zł! Jesteś aktywny na social mediach? Masz dużo followersów, czyli ludzi którzy Cię obserwują? Masz konto na Instagramie, Facebook'u, Twitterze lub YouTubie? Daj nam znać, ponieważ za udostępnienie informacji o nas na Twoich profilach dostaniesz atrakcyjny rabat w wysokości 50 zł! W czasie rozmowy z naszym konsultantem UPOMNIJ SIĘ O TEN RABAT! Zapraszamy również do zapoznania się z innymi naszymi rabatami pod adresem RABATY.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

💪 Zadzwoń: (+48) 509 191 217 ✔️ przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Stworzone z przez Strony365.pl / Wszelkie prawa zastrzeżone © ✔️ Przeprowadzki Warszawa 💪 Tanio Cennik