Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Eksmisje komornicze

Eksmisja komornicza nie kojarzy się z niczym przyjemnym. Jest to usunięcie kogoś z zajmowanego lokalu lub nieruchomości na podstawie orzeczenia wydawanego przez sąd. Eksmisja kojarzona jest przede wszystkim z koniecznością przymusowego opuszczenia lokalu mieszkalnego. Tym zadaniem zajmuje się komornik. Jest to ciężka praca, która wymaga odporność psychicznej. Jest ona wykonywana pod ciągłą presją, czasem można być narażonym nawet na uszczerbek na zdrowiu. Opróżnienie lokalu może mieć miejsce jedynie w momencie, gdy zostanie uiszczona opłata egzekucyjna, która jest przez niego pobierana. Jest to stała opłata i wynosi 40 procent miesięcznego wynagrodzenia.

Eksmisja komornicza – koszty

W przypadku, gdy dłużnicy nie chcą się wyprowadzić z lokalu bez własnej woli- eksmisja komornicza jest jedynym rozwiązaniem, które może być wprowadzone w życie. Oznacza to dodatkowe i bardzo duże koszty dla dłużników. Eksmisja przeprowadzona zgodnie z wymogami bezpieczeństwa wymaga na przykład asysty policji. Jest to wydatek rzędu 750 złotych. Jest to stała kwota. To nie wszystkie koszty, na które trzeba być przygotowanym. Pozostałymi kosztami są na przykład wydatki związane z pakowaniem lub wywozem ruchomości z mieszkania. Na taką usługę w zależności od wielkości opuszczanego mieszkania i liczbę rzeczy trzeba wydać nawet 1000zł. Tutaj ważna jest także trasa. Im większa odległość pomiędzy starym a nowym mieszkaniem, tym większa będzie opłata.

Eksmisja komornicza - ślusarz?

Eksmisja komornicza nie jest przyjemną sprawą z każdego punktu widzenia. Wydatki nie kończą się jedynie na asyście policjantów czy też na konieczności przeprowadzki i zabrania wszystkich rzeczy w nowe miejsce. Dodatkowo także konieczne jest wezwanie ślusarza, który dokona wymiany zamków. Taka usługa może kosztować również do 1000zł. Wszystko uzależnione jest oczywiście od ilości zamków znajdujących się w drzwiach. Oczywiście komornicy bardzo często wysyłają wierzycielom wezwanie do zapłaty za takie działanie.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Strony365.pl