Kalendarz

Zastanawiasz się kiedy powinna odbyć się przeprowadzka? Z pewnością pomoże Ci w tym nasz kalendarz, który znajduje się niżej i w którym możesz sprawdzić wolne terminy.

UWAGA – nasza firma posiada wiele samochodów, dlatego zwróć uwagę, że każdy samochód ma odrębny kalendarz. Ponieważ kalendarz ustalany jest na bierząco to prezentowane w nim wartości są przybliżone a podane terminy w każdej chwili mogą ulec zmianie. Dlatego w celu wykonania rezerwacji terminu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny (+48) 509 19-12-17.

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader

Kiedy przeprowadzka powinna być zarezerwowana z jakim wyprzedzeniem trzeba się liczyć?

Pamiętaj, że najbardziej obleganymi terminami są wszystkie piątki i soboty, a także ostatni tydzień miesiąca. Jeżeli planujesz przeprowadzkę właśnie wy tych dniach, lepiej będzie, gdy zarezerwujesz przeprowadzkę z wyprzedzeniem co najmniej 2 tygodni. Warto i to dosłownie zamówić przeprowadzkę 3 tygodnie wcześniej, ponieważ możesz wtedy liczyć na rabat -10%.

Kiedy przeprowadzka – Od której godzinie zacząć przeprowadzkę?

Przede wszystkim najlepiej zacząć przeprowadzkę od rana, wtedy masz pewność że Twoja przeprowadzka zacznie o konkretnej godzinie. W przypadku, gdy chcesz zacząć przeprowadzkę w godzinach popołudniowych, lub wieczornych musisz wziąć pod uwagę widełki czasowe.

Ponieważ koszt realizacji przeprowadzki jest uzależniony od czasu jaki firma przeznacza na wykonanie przeprowadzki ważnym aspektem w planowaniu godziny przeprowadzki są korki oraz dostępność miejsc parkingowych na ulicy.

Kiedy przeprowadzka nie powinna być rezerwowana?

Nie rezerwuj przeprowadzki, jeżeli nie masz pewności, że dotrzymasz terminu, ponieważ jeżeli przeniesiesz przeprowadzkę w ostatniej chwili to być może okazać się że niektórzy pracownicy nie będą mieli tego dnia pracy.

Radzimy również nie rezerwować przeprowadzki na ostatni moment, gdyż może to okazać się niemożliwe do wykonania.

 

Każdy z naszych samochodów ma taką samą wielkość, jednak ma swoją nazwę, zapoznaj się z nimi 🙂 i z ich historią

LEGENDA

To auto jest legendarne, ponieważ jest z nami od początku firmy.

ŻÓŁTY

Nazwa może być myląca, ale to auto nie jest żółte.

DUŃCZYK

Ponieważ jako jedyne auto zostało sprowadzone z zagranicy, a dokładniej z Dani, dlatego zostało ochrzczone jako Duńczyk 🙂

Z ŁOMIANEK

Nazwa jest może być myląca ale oznacza nic innego jak tylko to że kupiliśmy samochód w Łomiankach

CZARNY

Te auto dlatego tak się nazywa, ponieważ jako pierwsze w naszej firmie zostało przemalowane na czarny kolor

ACHILLES

Nie wiemy dlaczego ale to auto jest niezniszczalne, jednak ma jedną pięte Achillesa i to dosłownie. Bo właśnie tym samochodzie opony niszczą się najczęściej, nawet najlepszej jakości 🙂

RYBY WÓZ

Jeden z naszych pracowników ma ksywkę Ryba, to chyba wyjaśnia skąd taka nazwa 🙂