Kalendarz

Zastanawiasz się kiedy powinna odbyć się przeprowadzka? Z pewnością pomoże Ci w tym nasz kalendarz, który znajduje się niżej i w którym możesz sprawdzić wolne terminy.

UWAGA – nasza firma posiada wiele samochodów, dlatego zwróć uwagę, że każdy samochód ma odrębny kalendarz. Ponieważ kalendarz ustalany jest na bierząco to prezentowane w nim wartości są przybliżone a podane terminy w każdej chwili mogą ulec zmianie. Dlatego w celu wykonania rezerwacji terminu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny (+48) 509 19-12-17.

Kiedy przeprowadzka powinna być zarezerwowana z jakim wyprzedzeniem trzeba się liczyć?

Pamiętaj, że najbardziej obleganymi terminami są wszystkie piątki i soboty, a także ostatni tydzień miesiąca. Jeżeli planujesz przeprowadzkę właśnie wy tych dniach, lepiej będzie, gdy zarezerwujesz przeprowadzkę z wyprzedzeniem co najmniej 2 tygodni. Warto i to dosłownie zamówić przeprowadzkę 3 tygodnie wcześniej, ponieważ możesz wtedy liczyć na rabat -10%.

Kiedy przeprowadzka – Od której godzinie zacząć przeprowadzkę?

Przede wszystkim najlepiej zacząć przeprowadzkę od rana, wtedy masz pewność że Twoja przeprowadzka zacznie o konkretnej godzinie. W przypadku, gdy chcesz zacząć przeprowadzkę w godzinach popołudniowych, lub wieczornych musisz wziąć pod uwagę widełki czasowe.

Ponieważ koszt realizacji przeprowadzki jest uzależniony od czasu jaki firma przeznacza na wykonanie przeprowadzki ważnym aspektem w planowaniu godziny przeprowadzki są korki oraz dostępność miejsc parkingowych na ulicy.

Kiedy przeprowadzka nie powinna być rezerwowana?

Nie rezerwuj przeprowadzki, jeżeli nie masz pewności, że dotrzymasz terminu, ponieważ jeżeli przeniesiesz przeprowadzkę w ostatniej chwili to być może okazać się że niektórzy pracownicy nie będą mieli tego dnia pracy.

Radzimy również nie rezerwować przeprowadzki na ostatni moment, gdyż może to okazać się niemożliwe do wykonania.

 

Każdy z naszych samochodów ma taką samą wielkość, jednak ma swoją nazwę, zapoznaj się z nimi 🙂 i z ich historią

LEGENDA

To auto jest legendarne, ponieważ jest z nami od początku firmy.

Biały

W swojej flocie mamy dwa auta, które kupiliśmy od jednego właściciela, jedno auto było białe, a drugie czarne

DUŃCZYK

To auto zostało sprowadzone z zagranicy, a dokładniej z Dani, dlatego zostało nazwane Duńczyk 🙂

Z ŁOMIANEK

Nazwa jest może być myląca ale oznacza nic innego jak tylko to że kupiliśmy samochód w Łomiankach

CZARNY

W swojej flocie mamy dwa auta, które kupiliśmy od jednego właściciela, jedno auto było białe, a drugie czarne

ACHILLES

Nie wiemy dlaczego ale to auto jest niezniszczalne, jednak ma jedną piętę Achillesa i to dosłownie. Bo właśnie tym samochodzie opony niszczą się najczęściej, nawet najlepszej jakości 🙂

RYBY WÓZ

Jeden z naszych pracowników ma ksywkę Ryba, to chyba wyjaśnia skąd taka nazwa 🙂

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego i otrzymaj ofertę usługi transportowej!