Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Darmowy kalkulator powierzchni transportowej

Kalkulator powierzchni transportowej ma na celu pomóc Państwu w oszacowaniu, ile metrów sześciennych mogą zajmować Państwa rzeczy, które chcemy przeprowadzić. W przypadku rzeczy drobnych prosimy o ujęcie ich w kartony i wpisanie pozycji “kartony” z ilością sztuk w kalkulatorze. Po wypełnieniu listy prosimy o podanie Państwa maila i telefonu, wówczas my otrzymamy tę kalkulację i odpiszemy z dokładną wyceną.

UWAGA - Korzystając z niniejszego kalkulatora wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby odpowiedzi na to zapytanie ofertowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz przepisami RODO, jednocześnie potwierdzają Państwo zapoznanie się z Polityką Prywatności i RODO.

# Przedmiot Ilość sztuk Szerokość Wysokość Głębokość
1
Nr telefonu:
Twój e-mail:


Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Strony365.pl