Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Transport, wnoszenie i znoszenie łóżek rehabilitacyjnych Warszawa

Nasza firma posiada odpowiednie doświadczenie do transportowania, wnoszenia oraz znoszenia łóżka rehabilitacyjnego. Zadanie to można wykonać na dwa sposoby w zależności od modelu łóżka. Pierwszym sposobem jest transport, znoszenie lub wnoszenie w całości, lecz takie zadanie wymaga większej ilości osób lub profesjonalnego sprzętu transportowego, np. schodołaz ponieważ waga takiego łóżka przekracza 100 kg. Nasza firma posiada niezbędny sprzęt do wykonywania tego typu zleceń. Drugi sposób wykonania tej usługi jest bardziej czasochłonny i odpowiedzialny. Nasi pracownicy demontują łóżko na części pierwsze. Wyposażeni jesteśmy zawsze w elektro narzędzia oraz materiały do zabezpieczenia części łóżka. Demontaż łóżka rehabilitacyjnego wymaga doświadczenia, ponieważ jest wyposażone w podnośniki elektryczne, pilot obsługi łóżka, elementy rehabilitacyjne oraz stelaż łóżka. Korzystając z usług naszej firmy otrzymują Państwo gwarancję bezpiecznego transportu. Oferta ta skierowana jest do osób prywatnych, firm oraz instytucji. Jeżeli nasza oferta zainteresowała Państwa zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr 509-191-217. Działamy na terenie całej Polski 7 dni w tygodniu 24h na dobę.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach