Materiały do przeprowadzki

Materiały do przeprowadzki to podstawa, dlatego korzystamy z materiałów, które umożliwiają nam zapewnianie jak najbezpieczniejszej usługi przeprowadzki dla każdego. Jak Państwo widzą w naszej pracy posługujemy się rozmaitymi opakowaniami, wszystko po to, aby Państwa przeprowadzka była przeprowadzona skutecznie. Powierz nam swoją przeprowadzkę, a z pewnością nie zawiedziesz się.

Materiały do przeprowadzki – kartony do przeprowadzki

Kartony do przeprowadzki jest to oczywiście podstawowe opakowanie, które jest niezbędne w każdej przeprowadzce. Bez wątpienia do kartonu spakujesz wszystko co tylko chcesz, wszystko zależy od wielkości i grubości kartonu. Zastanawiasz się w co spakować ubrania, w tym przypadku godny uwagi jest karton szafa. Chcesz spakować dokumenty, to przede wszystkim weź pod uwagę kartony archiwizacyjne. Jeśli chcesz wiedzieć co spakować w jaki karton odwiedź zakładkę kartony do przeprowadzki, gdzie poświęciliśmy całą zakładkę na to zagadnienie.

Folia bąbelkowa to podstawowy materiał do zabezpieczenia delikatnych przedmiotów

Podczas przeprowadzki zabezpiecza ładunek przede wszystkim przed wstrząsami i uderzeniami. Folia jest bardzo elastyczna, oraz odporna na rozdarcie, bez trudu dopasowuje się do kształtu produktów znajdujących się na przeprowadzce. Folia ma właściwości izolacyjne, chroni przed zanieczyszczeniami, działaniem wody a także wilgocią. Dzięki temu, że folia jest przezroczysta ułatwia rozpoznanie opakowanych w nią produktów. Folia pęcherzykowa posiada bardzo szerokie zastosowanie, bez wątpienia przyda się przy ochronie:

 • Mebli,
 • Lustra,
 • Sprzętu elektronicznego np TV,
 • Szkła, porcelany, wyrobów ceramicznych, tudzież kryształów
 • Wyposażenia biurowego np monitor, drukarka, klawiatura

Folia bąbelkowa dostępna jest w różnych długościach i szerokościach, dzięki czemu z łatwością kupisz folię na miarę Twoich potrzeb.

Materiały do przeprowadzki – Folia stretch

Folia stretch ma szerokie zastosowanie, praktycznie, powinna być na każdej przeprowadzce ponieważ dzięki niej:

 • Owiniesz meble z szufladami, drzwiczki, co w szczególności zapobiegnie otwieraniu się drzwiczek i szuflad w trakcie noszenia. W konsekwencji zapobiegnie to przed otwieraniem się elementów ruchomych, oraz porysowaniu ścian,
 • Owiniesz meble i tym samym dodatkowo usztywnisz całą konstrukcję mebla,
 • Spakujesz części mebli w łatwo układające się paczki, tym samym uporządkujesz je, tak aby stanowiły jeden pakunek,

Dzięki swoim właściwościom nie tylko unieruchamia ładunek, ale chroni podczas przeprowadzki przed warunkami zewnętrznymi: deszczem, śniegiem, brudem i kurzem Twój:

 • Materac,
 • Narożnik,
 • Kanapę,
 • Pufę,
 • Lampę,
 • Sprzęt audio,
 • oraz wiele innych.

Folia stretch dostępna jest w 2 kolorach: przezroczystym a także w kolorze czarnym. Czarna folia stretch idealna jest do pakowania na przeprowadzkach w których klient potrzebuje przede wszystkim dyskrecji. Ze względu na kryjąc kolor folii, ciężko odgadnąć osobom postronnym co znajduje się w paczce.

Materiały do przeprowadzki – Papier pakowy na przeprowadzkę

 

Przeprowadzka często wiąże się z transportowaniem szkła, porcelany, a także kryształów. Aby wszystko dotarło w całości zalecamy również makulaturowy papier pakowy. Dzięki niemu z pewnością owiniesz wszystkie delikatne elementy w kuchni w salonie i łazience. Papier pakowy możesz użyć dodatkowo jako wypełniacz do kartonu. Doskonale spełnia się na spodzie pudełka, a także na jego wierzchu, zabezpieczając zapakowany towar przed wilgocią i zabrudzeniem.

Materiały do przeprowadzki – Worki do przeprowadzki

Worki, które zalecamy na przeprowadzkę są przede wszystkim duże i charakteryzują się wysoką wytrzymałością na rozdarcia. Wykonane są z folii polietylenowej, dlatego są odporne na warunki  zewnętrzne. Na przeprowadzce cechują się wysoką użytecznością mianowicie:

 • Zapakujesz koce, firany, pościel, ubrania (możesz także powiesić ubrania na wieszakach),
 • Zgromadzisz niepotrzebne rzeczy w jednym worku, a następnie wyrzucisz do śmieci.
 • Sprawdzają się także jako zabezpieczenie do nieużywanych opon w piwnicy.

Potrzebujesz materiałów do przeprowadzki? Zapraszamy do naszego sklepu pakolandia.pl w którym z pewnością znajdziesz coś dla siebie

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader