Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

O czym zapominamy podczas przeprowadzki?

Źle zorganizowanym przeprowadzkom niestety towarzyszy chaos i pośpiech. W takich warunkach nie trudno o pomyłki i zapominalstwo. Zobacz, o czym najczęściej zapominamy podczas zmiany miejsca zamieszkania!

Bardzo często zdarza się, że po przeniesieniu się wraz z całym dobytkiem pod nowy adres, korespondencja nadal trafia na ten poprzedni. Warto pomyśleć o tym i sprawdzić, jakie dane osobowe widnieją we wszystkich bazach danych firm, w którym je podawaliśmy. Należy je niezwłocznie zmienić, w przeciwnym przypadku prywatna korespondencja, katalogi firm, rachunki, a nawet karty kredytowe przychodzić będą na Twój poprzedni adres. W związku z tym w każdej chwili mogą trafić do niepowołanych rąk ludzi, których nawet nie znasz. O ten szczegół należy bezzwłocznie zadbać. Należy też zakończyć umowy z dostawcami mediów, a w szczególności internetu, usług telekomunikacyjnych i telewizji kablowej - to właśnie o tym najczęściej zapominamy. Jeśli tego nie zrobisz, będziesz musiał płacić dalej.

Przeprowadzka jest również dobrym pretekstem do zmiany haseł bankowych, do kart kredytowych, a nawet do portali internetowych, na których jesteś zarejestrowany. Jeśli przeprowadzasz się w odległe od poprzedniego mieszkania miejsce, nie zapomnij oddać wypożyczonych wcześniej książek, czy płyt DVD z filmami. Przywiezienie ich z powrotem może okazać się niewykonalne.

Podczas przeprowadzki pochłonięci jesteśmy pakowaniem przedmiotów znajdujących się w starym mieszkaniu. Niektórym osobom zdarza się zupełnie zapomnieć o własnościach, które znajdują się w piwnicach, garażach i strychach. Nawet jeśli nadają się one tylko do wyrzucenia, warto się nimi zająć i nie pozostawiać tej czynności następnym najemcom lokalu. Ty też byś nie chciał po kimś sprzątać.

Czasem zapominamy o drobiazgach, które pozostawiamy na ostatni kurs samochodem. Przestawimy coś w tak zwane bezpieczne miejsce, które znajduje się w zasięgu naszego wzroku, a potem zapominamy o tym. Najważniejsze, by dopilnować wszystkiego. Jeśli podejrzewasz, że może być trudno, po prostu zapisz na kartce listę czynności do wykonania.

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach