Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki standardowe

Przeprowadzki Warszawa

Standardowa przeprowadzka

Zdajemy sobie sprawę, że klient chciałby we własnym zakresie posegregować i spakować drobne rzeczy w kartony, a nam zlecić zabezpieczenie mebli oraz transport całego dobytku. Takie rozwiązanie doskonale wpisuje się w standardową przeprowadzkę, która obejmuje czynności takie jak:

- Montaż i demontaż mebli,

- Zabezpieczenie mebli,

- Wyniesienie mienia z lokalu,

- Transport rzeczy,

- Wniesienie rzeczy do lokaluM.

Chcesz się sam spakować?

Przejdź na stronę https://przeprowadzkisklep.pl i kup materiały do przeprowadzki z dostawą do domu.

Pracownicy przyjeżdżający na realizację standardowej przeprowadzki wyposażeni są w folię stretch, koce transportowe, wózki transportowe, pasy usprawniające proces przeprowadzki, oraz narzędzia do ewentualnego demontażu oraz montażu mebli.

ZABEZPIECZNIE MEBLI

Przeprowadzka standardowa obejmuje zabezpiecznie mebli folią stretch. Dzięki temu drzwiczki, szuflady nie otwierają się w trakcie przenoszenia. Folia stretch chroni również meble przed zewnętrznymi warunkami atmoswerycznymi ( deszcz, śnieg, kurz ). Dodatkowo meble owinięte folią stetch usztywniają konstrukcję mebla.

WYNIESIENIE RZECZY Z LOKALU

Kolejnym etapem przeprowadzki jest wyniesienie rzeczy z lokalu. Nasi pracownicy wyposażeni są w wózki, oraz pasy usprawniające proces przenoszenia mebli.

TRANSPORT

Na przeprowadzki wykorzystujemy samochody, które są przystosowane do wykonywania tego typu usług. Samochody wyposażone są w windy dzięki którym załadunek i rozładunek staje się prosty i bezpieczny. Na wyposażeniu samochodów znajdują się koce transportowe, które zabezpieczają meble przed ocieraniem się o siebie, chroniąc tymsamym przed porysowaniem. Bezpieczeństwa dopełniają tekże pasy, oraz mocowania dzięki którym można zabezpieczyć pojedyńczo meble. Takie wyposażenie samochodu jest niezbędne, aby bezpiecznie wykonać usługę przeprowadzki

ROZŁADUNEK

Nasi pracownicy rozłdaują mienie do wskazanych pomieszczeń, zdejmą folię stretch, oraz ustawią meble w wyznaczonych miejscach. Po wszystkim zabiorą wszelkie materiały ochronne ze sobą.

MONTAŻ i DEMONTAŻ MEBLI

Nie na każdej przeprowadzce, lecz często nieuniknionym elementem przeprowadzki jest demontaż i montaż mebli. Do takich mebli należy: łóżko małżeńskie, szafa 3 drzwiowa, szafa dwudrzwiowa powyrzej 2m, meblościanka, łóżko piętrowe. Jeżeli masz takie meble, to nie martw się. Nasza ekipa wyposażona jest we wszelkie niezbędne narzędzia do montażu i demontażu mebi. W takim przypaku musisz wziąć pod uwagę, że czas Twojej przeprowadzki wydłuży się o czas demontażu, oraz montażu mebli.

W standardowej przeprowadzce w cenę nie są wliczone dodatkowe materiały ochronne tj. kartony, folia bąbelkowa, taśmy, papier pakowy, worki i inne. Brak wymienionych materiałów wyklucza element pakowania i zabezpieczenia zawartości kuchni, garderoby, sprzętu TV i innych delikatnych rzeczy. Czynność pakowania i zabezpieczania drobnych rzeczy przejmują domownicy.

W standardowej przeprowadzce możliwe jest wypożyczenie kartonów, koszt wypożyczenia to 3zł/szt (min 30 sztuk).

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach