Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki Białołęka, Przeprowadzki Warszawa Cennik

Jak szybko i wygodnie zmienić miejsce zamieszkania? Najlepiej skorzystać z kompleksowych przeprowadzek na Białołęce. Wystarczy zadzwonić i umówić się na wizytę z pracownikiem firmy przeprowadzkowej. Podczas takiego spotkania przedstawi on cennik usług oraz udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania. W zależności od wielkości zlecenia wycena może być dokonana przez telefon lub dopiero po oględzinach. Większość firm zajmujących się tego typu usługami zapewnia kartony, folie, papier pakowy, czy taśmy oraz inne produkty niezbędne do spakowania mienia. Klient może skorzystać wyłącznie z usługi przewozu mienia, jak i dodatkowych czynności, takich jak chociażby: pakowanie i rozpakowywanie ubrań i przedmiotów, demontaż i montaż mebli, sprzątanie lokalu, sortowanie oraz utylizacja rzeczy, które są już niepotrzebne.

Specjalistyczne przeprowadzki na Białołęce

W ofercie niektórych firm są również specjalistyczne przeprowadzki na Białołęce. Są to usługi szczególne, do których wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt. W ramach tego typu usług odbywa się m.in. transport pianin i fortepianów, serwerów, sejfów, kas pancernych, cennych antyków, czy innych przedmiotów o nietypowych gabarytach. W każdym z tych przypadków konieczna jest indywidualna wycena, uzależniona nie tylko od rodzaju przedmiotu, jego wielkości i ciężaru, ale także np. piętra, na które ma być wniesiony.

Przeprowadzki międzynarodowe

W dobie częstych wyjazdów do pracy w innych krajach dużym zainteresowaniem cieszą się również międzynarodowe przeprowadzki na Białołęce. Jest to zadanie bardzo skomplikowane logistycznie, któremu podołają jedynie odpowiednio przygotowane firmy. Z usług przeprowadzkowych często korzystają również biura, firmy i instytucje. W takim wypadku koszt usługi jest ściśle uzależniony od liczby stanowisk pracy, transportowanego mienia oraz jego gabarytów. Niektóre firmy stosują stawkę godzinową za wykonywaną usługę. Transportowane są zarówno komputery, sejfy, czy biurka, jak i dokumenty oraz wszelkie inne mienie należące do firmy. Przeprowadzka może być zorganizowana w weekend, aby nie zakłócać pracy danego przedsiębiorstwa.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach