Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki cennych przedmiotów i mebli

Pewne przedmioty wymagają szczególnej opieki podczas ich transportowania do nowego mieszkania. Należy je przemieszczać ze szczególną ostrożnością, ponieważ są nierzadko wrażliwe na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. Takimi urządzeniami są między innymi instrumenty muzyczne takie jak pianino lub fortepian. Duże gabaryty takich przedmiotów utrudniają ich przenoszenie, a nawet najdrobniejsze uszkodzenia wpływają na ich wartość.

Dobra materialne o wysokiej wartości są przez nas otaczane szczególną troską podczas transportu. Duże doświadczenie w branży przeprowadzek sprawia, że wszelkie przedmioty są bezpieczne pod naszą opieką. Używamy specjalnych konstrukcji i sprzętów do tego, by zabezpieczyć pianina i fortepiany w trakcie przeprowadzki. Gwarantujemy, że dotrze ono do celu nienaruszone.

Podzielamy też pasję klientów do zabytkowych mebli i cennych antyków. Wiemy, że odpowiednio konserwowane są nie tylko ozdobą mieszkania, ale również i intratną inwestycją. Z roku na rok wartość takich przedmiotów wzrasta i stają się one coraz bardziej pożądane przez kolekcjonerów. Podejmujemy więc szczególną odpowiedzialność za ważne dla Ciebie antyki, rzeźby i dzieła sztuki. Nasza firma gwarantuje szybkie i bezproblemowe relokacje z pełną odpowiedzialnością za przewożone przedmioty. Zaufali nam już liczni klienci, którzy powierzyli w nasze ręce swoje najbardziej wartościowe dobra, a co ważne, w konsekwencji byli w pełni zadowoleni z wykonanych usług. Z pewnością zaspokoimy także Twoje wymagania związane z przeprowadzką do nowego miejsca zamieszkania.

Czasem zdarza się tak, że cena przedmiotów nie jest tak ważna, jak ich wartość sentymentalna. Doskonale to rozumiemy, więc zapewniamy pełną ochronę również tym rzeczom, które domownicy uważają za rodzinne skarby. Nie da się wycenić ich cen, jednak są one droższe niż nawet najbardziej kosztowne klejnoty. Szanujemy indywidualne odczucia naszych klientów i dbamy o każdy polecony nam przedmiot, jak o własny. Zaufaj naszemu doświadczeniu i umiejętnościom, a na pewno będziesz zadowolony.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach