Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki domów

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzka domu to usługa która wymaga wcześniejszego spotkania w miejscu wyprowadzki w celu oględzin. Takie spotkanie przed przeprowadzką pozwoli dokładnie sprawdzić zakres prac , oraz warunki w jakich przyjdzie wykonać przeprowadzkę. Mając na celu dopasowanie się do potrzeb klienta oferujemy różne typy przeprowadzek: standardową i kompleksową.

Standardowa Przeprowadzka domu

- to taka w której domownicy pakują wszystkie drobne rzeczy typu książki, szkło, ubrania, pościele i inne drobiazgi w kartony. W zakres prac firmy od przeprowadzki wchodzi: -Demontaż mebli -Zabezpieczenie mebli -Zabezpieczenie AGD i RTV -Zniesienie mienia na samochód -Transport -Wniesienie rzeczy do lokalu -Ustawianie rzeczy w docelowych miejscach -Zdjęcie zabezpieczeń -Montaż mebli W tym wariancie przeprowadzki udostępniamy kartony w cenie 2,99 zł / szt.

Kompleksowa Przeprowadzka domu

to taka w której wszelkie czynności związane z wykonaniem przeprowadzki wykonują pracownicy firmy. W zakres prac kompleksowej przeprowadzki wchodzi: -Pakowanie drobnych rzeczy w kartony i worki -Demontaż mebli -Zabezpieczenie mebli -Zabezpieczenie AGD i RTV -Zniesienie mienia na samochód -Transport -Wniesienie rzeczy do lokalu -Ustawianie rzeczy w docelowych miejscach -Zdjęcie zabezpieczeń -Montaż mebli W wariancie kompleksowej przeprowadzki domu w cenę przeprowadzki wliczone są wszelkie materiały do wykonania przeprowadzki: -Kartony -Folia bąbelkowa -Folia stretch -Papier pakowy -Worki foliowe -Taśmy Wszystkie spakowane kartony są opisywane z którego pomieszczenia wychodzą i co w nich jest Kartony są opisane tak aby dotarły do przeznaczonego miejsca docelowego, oraz by móc łatwo zlokalizować rzeczy które się w nich znajdują np. ”KUCHNIA SYPKIE” oznacza rzeczy z kuchni, które wskazują na sypkie rzeczy typu: kawa, herbata, płatki, cukier, mąka itp. „SALON SZKŁO”, „SYPIALNIA KSIĄŻKI”, „GARDEROBA”, „SALON KABLE TV”

Montaż Mebli

Z doświadczenia wiemy że na przeprowadzkach domu, częstym elementem w procesie przeprowadzki jest demontaż i montaż mebli do takich mebli zalicza się łóżka małżeńskie z materacem, szafy narożne, szafy 3 drzwiowe, szafy powyżej 2-2.20m, regały. Jesteśmy profesjonalistami w tej dziedzinie. Jednak weź pod uwagę że czas przeprowadzki wydłuży się o czas potrzebny na demontaż i ponowny montaż. Jeżeli interesuje Cię przeprowadzka z Eleganckimi Przeprowadzkami skontaktuj się z nami pod numerem telefonu (+48) 509 191 217.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Strony365.pl