Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki dla firm

Sukces w biznesie zależny jest od wielu czynników takich jak zatrudnianie kompetentnego personelu i wybór odpowiedniego miejsca działalności gospodarczej, co wpływa na podwyższenie dochodów firmy. Przeprowadzki firm do nowego lokalu należą do tych spraw, które każdy chce mieć jak najszybciej poza sobą.

Dbamy o to, by przebiegły one możliwie sprawnie i szybko, przy tym zapewniamy maksymalny porządek i ład. Każdy karton jest oznaczany własnym numerem, dokładnie opisującym miejsce przeznaczenia jego zawartości. Ma to ogromne znaczenie przy przeprowadzkach dużych firm, które wynajmują więcej pomieszczeń, bowiem każdy komputer i mebel musi trafić do konkretnego biura i pracownika. Naszym głównym celem jest taka relokacja dóbr firmy, by pracownicy mogli jak najszybciej korzystać z nich w nowym miejscu pracy. W ten sposób mogą państwo zaoszczędzić swój cenny czas i pieniądze.

Aby podjąć współpracę w zakresie przeprowadzki firmy, należy zgłosić się do nas odpowiednio wcześniej, byśmy mogli zarezerwować termin specjalnie dla Ciebie. Może to być nawet weekend bądź wieczór, kiedy Twoi pracownicy odpoczywają w swoich domach. W ten sposób unikniemy niepotrzebnych przestojów firmy. Najlepiej będzie, jeśli to Ty sam zdecydujesz, kiedy powinna odbyć się relokacja mebli i sprzętów, weź przy tym pod uwagę, w jakim okresie przedsiębiorstwo notuje niższe obroty. Już wcześniej przemyśl, jak mają wyglądać nowe biura i stanowiska pracy, pokaż nam projekt, a my przygotujemy wszystko poza godzinami pracy Twojej firmy. Obowiązkowa będzie też inwentaryzacja majątku, dzięki niej będziemy pewni, że wszystko zostało poddane relokacji i znajduje się na swoim nowym miejscu.

Jeśli planujesz zmienić siedzibę swojej działalności gospodarczej, zaufaj profesjonalistom. Nie staraj się za wszelką cenę zaoszczędzić i samodzielnie transportować swoich dóbr, gdyż możesz w ten sposób ponieść dodatkowe koszty związane z opóźnieniami w wykonywaniu zleceń lub nawet z tymczasowym zawieszeniem funkcjonalności Twojej firmy.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach