Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki Kobyłka, Przeprowadzki Warszawa Cennik

Planujesz przeprowadzkę, ale nie bardzo wiesz jak się do tego zabrać? Zdaj się na nas, a na pewno się nie zawiedziesz. Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu, dla której przeprowadzki Kobyłka to przysłowiowy chleb powszedni. Naszym klientom gwarantujemy rzetelność, terminowość i bezpieczeństwo. Dysponujemy nowoczesnym specjalistycznym sprzętem, a nasi pracownicy to doskonale wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Do transportu używamy odpowiednio przygotowanych pojazdów, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać przeprowadzkę w ciągu 24 godzin. Nasze usługi są zróżnicowane, a oferta zawsze indywidualnie dostosowywania do potrzeb i oczekiwań klienta. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, dogodne terminy i najwyższy poziom usług.

Szybkie i tanie przeprowadzki w Kobyłce

Z nami przeprowadzisz się nie tylko szybko i sprawnie, ale przede wszystkim tanio. Płacąc za usługę kompleksową otrzymujesz wsparcie w każdym aspekcie związanym z przeprowadzkami w Kobyłce. Najpierw dokonujemy wyceny, dzięki czemu klient od razu wie, jaki jest całkowity kosztu usługi. Po ustaleniu dogodnego terminu pracownicy przyjeżdżają na miejsce z materiałami opakowaniowymi i dokładnie pakują całe mienie w taki sposób, aby nie uległo uszkodzeniu podczas transportu. Zapakowane przedmioty są następnie transportowane do nowego lokalu i tam rozpakowywane. Pracownicy dokonują demontażu i montażu mebli, a także sprzątają nowy lokal, aby od razu nadawał się on do zamieszkania.

Bezstresowa przeprowadzka

Dzięki naszej firmie przeprowadzka odbędzie się bez niepotrzebnego stresu, szybko i sprawnie. Oferta skierowana jest także do firm, gdyż organizujemy kompleksowe przeprowadzki w Kobyłce również dla przedsiębiorców. Możemy przetransportować zarówno stanowiska pracy, jak i linie produkcyjne, sejfy, kasy pancerne, czy serwery. Z nami twoje mienie będzie bezpieczne i bez przeszkód dotrze do miejsca przeznaczenia. W razie potrzeby możemy też zutylizować wszelkie niepotrzebne przedmioty i sprzęty.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach