Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki krajowe, międzymiastowe Warszawa

Specjalizujemy się w transporcie mienia na terenie całej Polski. Jesteśmy w największych miastach: Gdańsk, Koszalin, Szczecin, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Poznań, Zielona Góra, Łódź, Lublin, Kielce, Rzeszów, Kraków, Katowice, Opole, Wrocław.

Posiadamy niezbędną flotę do wykonania największych przeprowadzek krajowych. Nasza flota składa się z busów do 3,5t oraz aut ciężarowych. Auta wyposażone są w winde załadowczą oraz są dostosowane do transportu mebli. Mamy niezbędną ilość pracowników aby wykonać przeprowadzkę w dowolnym miejscu Polski.

Gwarantujemy, że każda ekipa wyposażona jest w materiały do wykonania przeprowadzki: kartony, taśmy, worki, markery, papier pakowy, folia stretch, folia bąbelkowa, koce transportowe. Każda ekipa wyposażona jest w profesjonalne narzędzia do ewentualnego demontażu i montażu, wózki oraz pasy do noszenia mebli, które znacznie usprawniają proces przeprowadzki.

Usługi przeprowadzek krajowych kierowane są zarówno do osób prywatnych jak i do biur, firm oraz instytucji. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży przeprowadzkowej. Zajmujemy się również transportem wszelkich gabarytów typu: pianino, fortepian, sejf, komora laminarna, ploter, szafa pancerna, szafa rakowa, łóżko rehabilitacyjne, piec, inkubator, itp.

Do transportu gabarytów posiadamy: wózki, schodołazy, pasy, dźwigi, podnośniki, winde meblarską, platformy transportowe, ślizgi. Działamy 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Jeśli interesuje Cię nasza oferta skontaktuj się z nami 509-191-217.

Przeprowadzki krajowe, międzymiastowe

Dowiedz się więcej na temat poszczególnych typów przeprowadzek:

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach