Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki Łomianki, Przeprowadzki Warszawa Cennik

Z czym kojarzy się przeprowadzka? Większości z nas na pewno z bałaganem, zamieszaniem, stresem i stratą czasu. Samo spakowanie wszystkich gromadzonych latami przedmiotów zajmuje mnóstwo czasu, a jeśli do tego dodamy konieczność ich przetransportowania i rozpakowania na miejscu, to nietrudno domyślić się, że większość osób wolałaby uniknąć takich niedogodności. Można to zrobić w prosty sposób – wystarczy skorzystać z usług naszej firmy, która oferuje kompleksowe przeprowadzki Łomianki. Zapewniamy najwyższą jakość usług oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne materiały, dzięki którym zabezpieczenie mienia nie sprawia najmniejszych trudności. Mamy wieloletnie doświadczenie, więc możemy zagwarantować bezpieczeństwo i skuteczność.

Przeprowadzki w Łomiankach dla każdego

Z naszej oferty może skorzystać dosłownie każdy – zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem oraz flotą pojazdów, dzięki czemu możemy zapewnić przewóz nawet niewymiarowych przedmiotów. Nasi pracownicy to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którym bez obaw można powierzyć swoje mienie. Z nami przeprowadzka odbędzie się szybko i sprawnie, a całe mienie dotrze na miejsce przeznaczenia w doskonałym stanie. Oferujemy kompleksowe przeprowadzki w Łomiankach dla każdego, kto ceni wysoki poziom usług i terminowość.

Usługi specjalistyczne dla firm i klientów indywidualnych

Nasza oferta obejmuje także różnego rodzaju usług specjalistyczne. W ich zakres wchodzi m.in. transport fortepianów i pianin, antyków oraz innych przedmiotów wielkogabarytowych. Możemy również przetransportować całe stanowiska pracy, linie produkcyjne, serwery, kasy pancerne, czy sejfy. Naszym klientom oferujemy także usługi utylizacyjne, dzięki którym mogą w łatwy sposób pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów i sprzętów. Ceny usług ustalane są indywidualnie, w zależności od oczekiwań i potrzeb klienta. Zapewniamy dogodne terminy i możliwość zamówienia przeprowadzki na czas weekendu, czy poza godzinami pracy.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach