Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki mieszkań Warszawa

Przeprowadzki Mieszkań w Warszawie to najczęściej realizowane przeprowadzki przez naszą firmę. O przeprowadzkach mieszkań wiemy wszystko. Zadzwoń do nas !!! Wycenimy Twoją przeprowadzkę przez telefon.

Przed rozmową przygotuj się na poniższe pytania, pomogą one nam naszkicować obraz Twojej przeprowadzki, dzięki temu dobierzemy odpowiednią ilość osób, potrzebne materiały i narzędzia, oraz oszacujemy czas wykonania usługi.

 • Kiedy chcesz wykonać przeprowadzkę?
 • Jaki typ przeprowadzki Cię interesuje? (kompleksowa przeprowadzka, standardowa przeprowadzka, ekonomiczna przeprowadzka)
 • Ile osób przeprowadza się?
 • Jakie meble przeznaczone są do transportu?
 • Czy są meble do demontażu (łóżko małżeńskie z materacem, szafa 3 drzwiowa, szafa narożna
 • Jaką powierzchnię ma mieszkanie z którego odbywa się przeprowadzka?
 • Ile pokoi ma mieszkanie z którego jest wyprowadzka ?
 • Z którego piętra jest wyprowadzka?
 • Na które piętro jest przeprowadzka?
 • Czy są windy?, jeżeli są, to czy są towarowe?
 • Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę w miejscu wyprowadzki ?
 • Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę w miejscu do którego jest przeprowadzka?

Przeprowadzki Warszawa

Termin przeprowadzki

Nie zastanawiaj się kiedy jesteśmy dostępni. Zobacz już teraz nasz kalendarz przeprowadzek. Dobierz dla siebie odpowiedni dzień i godzinę i zadzwoń do nas w celu rezerwacji terminu. Jesteśmy dostępni dla Ciebie 7 dni w tygodniu / 24 godziny na dobę.

Typ przeprowadzki

Zastanów się czego oczekujesz od naszej firmy, masz do wyboru 3 typy przeprowadzki (ekonomiczna, standardowa, kompleksowa).

W przypadku przeprowadzki ekonomicznej to domownicy są odpowiedzialni za zabezpieczenie rzeczy do transportu. W tej opcji nasza firma zajmuje się tylko i wyłącznie zniesieniem mienia do samochodu, transportem, oraz wniesieniem mienia do docelowego lokalu. W wariancie ekonomicznej przeprowadzki nasza firma nie udostępnia żadnych materiałów do zabezpieczenia mienia. Samochód jest wyposażony w koce transportowe, narzędzia do ewentualnego demontażu i montażu mebli, oraz wózki transportowe.

W przypadku przeprowadzki standardowej zajmujesz się tylko spakowaniem drobnych rzeczy do kartonów i worków ( książki, dokumenty, ubrania, szkło, kosmetyki, chemia gospodarcza, buty, i inne).

Nam zostawiasz demontaż i montaż mebli, zabezpieczenie mebli, zniesienie mienia na samochód, transport, oraz wniesienie mienia do docelowego pomieszczenia. Samochód jest wyposażony w koce transportowe, narzędzia do demontażu i montażu mebli, oraz wózki transportowe. W wariancie standardowej przeprowadzki pracownicy wyposażeni są w folię stretch, która:

 • zabezpiecza meble przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi,
 • usztywnienia konstrukcji mebla,
 • zabezpiecza przed otwieraniem się drzwiczek w meblu,
 • zabezpiecza przed wysuwaniem się szuflad.

W przypadku kompleksowej przeprowadzki otwierasz nam tylko drzwi, resztą zajmujemy się my. Spakujemy wszystkie drobne rzeczy w kartony i worki, wykonamy demontaż i montaż mebli, zabezpieczymy meble, zniesiemy wszystko na samochód, wykonamy transport, oraz wniesiemy mienie do docelowych pomieszczeń. W cenie zawarte są wszelkie materiały zabezpieczające takie jak: kartony, taśmy, papier pakowy, folia stretch, folia bąbelkowa, koce, pasy inne.

Ile osób na przeprowadzkę mieszkania?

Aby wszystko poszło szybko i sprawnie na przeprowadzkę powinna być przydzielona liczba pracowników.

Wykonanie przeprowadzki w ten sposób gwarantuje sprawne i optymalne wykonanie usługi, w którym liczba osób dopasowana jest do ilości pomieszczeń, oraz zadań.

Licząc czas wykonania przeprowadzki weź pod uwagę jak odbywa się cały proces przeprowadzki, oraz czas jaki trzeba poświęcić na każdą z poniższych czynności:

 • Czas pakowania wszystkich rzeczy do kartonów i worków
 • Czas na demontaż i montaż mebli
 • Czas na zabezpieczenie mebli
 • Czas na wyniesienie mienia z lokalu
 • Czas zabezpieczenia na samochodzie
 • Czas transportu
 • Czas wniesienia rzeczy do lokalu
 • Czas odbezpieczenia mebli
 • Czas rozpakowania kartonów i worków

Czas, wykonania wszystkich tych czynności uzależniony jest od dodatkowych czynników takich jak:

 • ilość mienia do pakowania, rozpakowania kartonów,
 • ilość mebli do zabezpieczenia i odbezpieczenia; (im więcej rzeczy tym więcej czasu potrzeba na zabezpieczenie i odbezpieczenie rzeczy);
 • piętra, im wyższe piętro tym więcej czasu potrzeba na jednorazowe wniesienie lub wwiezienie mienia do lokalu, lub z lokalu;
 • obecność wind;
 • jeżeli podczas przeprowadzki rzeczy będą wynoszone lub wnoszone do mieszkania, które znajduje się w bloku bez windy, sytuacja taka wydłuży czas realizacji usługi;
 • podjazd pod wejście budynku. Dodatkowym utrudnieniem może być brak możliwości podjechania bezpośredni o pod klatkę, co powoduje konieczność noszenia mebli kilkadziesiąt metrów od klatki, co także wydłuża czas przeprowadzki.
 • odległość między punktem załadunkowym, a rozładunkowym

Ile osób przeprowadza się?

Przekaż nam informację ilu osób przeprowadzka dotyczy i w jakim przedziale wiekowym są te osoby. Dzięki tej informacji mamy już ogląd na temat ilości kartonów i worków. Przykładowo w mieszkaniu 2 pokojowym mieszka młody singiel można przypuszczać że ma niedużo kartonów ok 20, inaczej sprawa przedstawia się, gdy w tym samym mieszkaniu dwupokojowym mieszka rodzina czteroosobowa ok 80 kartonów. Jeszcze inaczej sprawa przedstawia się przy osobach starszych, niby jedna osoba, ale przez wiele lat zdążyła się dorobić wielu rzeczy :)

Jakie meble przeznaczone są do transportu?

Poinformuj nas o meblach które chcesz przewieźć, niektóre z nich będą musiały być zdemontowane do transportu i zmontowane na miejscu. Do takich mebli należą przede wszystkim szafy powyżej 2m, szafy trzydrzwiowe, szafy narożne, łóżka małżeńskie, meblościanki, wiszące półki. Przy wyliczaniu czasu weź więc pod uwagę czas na demontaż i montaż mebli. Jeżeli chcesz zaoszczędzić warto tę czynność zrobić we własnym zakresie.

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe czynniki można przyjąć pewne założenia, które przybliżą Ci koszt przeprowadzki Twojego mieszkania. Są to zbliżone ceny, które tylko sugerują średni koszt przeprowadzki.

Na przeprowadzkę mieszkania powyżej 100 m2 zalecana jest wycena na podstawie wizji lokalnej.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Strony365.pl