Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki Mokotów, Przeprowadzki Warszawa Cennik

Przeprowadzka to prawdziwe wyzwanie, zwłaszcza jeśli w jednym miejscu mieszkaliśmy przez wiele lat i zgromadziliśmy mnóstwo różnego rodzaju przedmiotów. Największym problemem jest nie tylko spakowanie mienia, ale przede wszystkim odpowiednie zabezpieczenie go na czas transportu. Jak zapakować telewizor, czy cenną porcelanę? Jak przewieźć pianino, czy fortepian? Zamiast marnować czas na szukanie jakiegoś rozwiązania, warto skorzystać z profesjonalnych przeprowadzek na Mokotowie. Firmy, które oferują takie rozwiązanie zapewniają profesjonalną obsługę w każdym aspekcie związanym z przeprowadzką. W zakres usług wchodzi przede wszystkim zniesienie i zabezpieczenie mienia w samochodzie, przetransportowanie przedmiotów i rozładunek w miejscu przeznaczenia.

Przeprowadzki na Mokotowie – sprzęt wielkogabarytowy

Dodatkowa oferta, z której można skorzystać to spakowania i rozpakowanie mienia, a także montaż i demontaż mebli. Nowoczesne przeprowadzki Mokotów to także transport i wnoszenie pianin, czy fortepianów oraz innych przedmiotów o nietypowych gabarytach. Do tego typu zadań stosowane są specjalistyczne pasy, dzięki którym mienie jest odpowiednio zabezpieczone i dociera na miejsce bez problemu. W ofercie jest także transport i wnoszenie sprzętu AGD, w tym m.in. pralek, lodówek, czy zmywarek, a także antyków np. wiekowej szafy. Większość firm przeprowadzkowych bez problemu przetransportuje również meble z zabudowy.

Zabezpieczenie mienia

Korzystając z usług przeprowadzkowych można mieć pewność, że mienie będzie doskonale zabezpieczone do transportu. Firmy, które oferują przeprowadzki Mokotów zapewniają swoim klientom odpowiednie materiały do pakowania. W zależności od oczekiwań klienta mienie można zostać spakowane i zabezpieczone przez pracowników firmy w specjalistyczne pięciowarstwowe kartony służące do przeprowadzek. Do wyboru są również specjalne kartony do transportowania przedmiotów „na wisząco”. Ponadto w ofercie firm przeprowadzkowych są folie bąbelkowe, folie stretch, kartony faliste oraz różnego rodzaju taśmy klejące, dzięki czemu mienie można doskonale zabezpieczyć.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach