Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki Ochota, Przeprowadzki Warszawa Cennik

Nowoczesne firmy oferujące przeprowadzki Ochota to pewność, że mienie dotrze do miejsca przeznaczenia w doskonałym stanie. Każdy przedmiot jest spakowany w taki sposób, aby podczas transportu nie uległ uszkodzeniu. Firmy przeprowadzkowe zapewniają odpowiednie materiały do pakowania, wśród których znaleźć można m.in. folię bąbelkową, folię stretch, pudła oraz kartony z pięciowarstwowej tektury, czy specjalne kartony do transportowania ubrań na wisząco. Ponadto do dyspozycji klientów są solidne taśmy klejące, dzięki którym zapewnione jest dodatkowe zabezpieczenie. Może być spakowane zarówno przez klienta, jak i przez pracowników firmy przeprowadzkowej. Zależy to od tego, na jaki pakiet usług zdecydował się klient. Oferta dla klientów indywidualnych często obejmuje również likwidację mieszkań i utylizację niepotrzebnych przedmiotów.

Fachowe przeprowadzki na Ochocie

Fachowe przeprowadzki Ochota to oferta, z której korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i różnego rodzaju firmy, biura, czy instytucje. Klienci biznesowi mogą wybierać spośród szerokiej gamy usług adresowanych wyłącznie do nich. W ramach tego rodzaju oferty firmy przeprowadzkowe oferują m.in. kompleksowe wsparcie w zakresie relokacji siedziby. Wszystkie czynności mogą być wykonywane poza godzinami pracy lub w weekendy, aby nie utrudniać funkcjonowania przedsiębiorstwa. Wycena usługi następuje po oględzinach i po ustaleniu liczby samochodów oraz osób niezbędnych do sprawnego przeprowadzenia całej operacji.

Transport ciężkiego sprzętu

W zakres przeprowadzek Ochota dla firm wchodzi nie tylko przenoszenie mebli, czy stanowisk pracy, ale też sejfów oraz kas pancernych. Jest to tzw. ciężki ładunek, do którego niezbędna jest wykwalifikowana ekipa oraz odpowiedni sprzęt. Sporym wyzwaniem bywa zwłaszcza transport oraz wnoszenie naszym. Tego rodzaju sprzęt jest nie tylko nieporęczny gabarytowo, ale także bardzo ciężki. Jednak specjalistyczne firmy przeprowadzkowe są przygotowane także na tego typu zlecenia, które w każdym przypadku wyceniane są indywidualnie.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach