Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki Tarchomin, Przeprowadzki Warszawa Cennik

Zorganizowanie przeprowadzki to dość kosztowna „impreza”, która oprócz pieniędzy często kosztuje też sporo stresu i nieprzespanych nocy. Tymczasem wcale tak być nie musi, ponieważ nasza firma oferuje tanie i kompleksowe przeprowadzki Tarchomin. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Przede wszystkim mamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu potrafimy szybko i sprawnie zorganizować każdą przeprowadzkę. Do tego dysponujemy specjalistycznym sprzętem, na nasz profesjonalny zespół pracowników to gwarancja kompleksowej obsługi i punktualność. Zarówno cenę, jak i zakres usług zawsze dopasowujemy w sposób indywidualny, spełniając oczekiwania każdego klienta. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz dogodne terminy.

Nasza oferta przeprowadzek Tarchomin

Nasz firma to gwarancja bezpieczeństwa twojego mienia. W ramach oferty kompleksowej możemy zdemontować i ponownie zmontować meble, spakować i rozpakować wszystkie rzeczy, posprzątać lokal, a nawet zutylizować niepotrzebne przedmioty. Co więcej, wiemy również jak zaopiekować się twoimi domowymi pupilami. Jesteśmy w stanie bezpiecznie przetransportować duże akwaria z rybami, psa, kota, czy kanarka. Z nami do nowego loku dotrze także każda twoja roślina i to w doskonałym stanie. Kompleksowe przeprowadzki Tarchomin to również przewóz pianin, fortepianów, antyków, sejfów, czy innych nietypowych przedmiotów.

Jak skorzystać z usługi?

Przede wszystkim skontaktuj się z nami i powiedz, jakie są twoje oczekiwania. Potrzebne nam będą także wszystkie szczegóły dotyczące przeprowadzki, a w razie potrzeby możemy wysłać pracownika na miejsce. Po poznaniu twoich wymagań wykonywana jest wycena przeprowadzki oraz ustalany termin spotkania. Mienie zostaje zabezpieczone przed uszkodzeniem za pomocą filii stretch, folii bąbelkowej, specjalnych kartonów, tektury oraz taśm klejących. Ciężkie i niewymiarowe przedmioty zawsze przenoszone są przez kilku pracowników. Po spakowaniu i przetransportowaniu mienia zostaje ono rozpakowane, a lokal posprzątany. Jesteśmy w stanie wykonać przeprowadzkę w ciągu zaledwie jednego dnia.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach