Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki Targówek, Przeprowadzki Warszawa Cennik

Przeprowadzka to dość skomplikowane logistycznie zadanie, które wymaga wielu przygotowań i konkretnego planu. Nie każdy ma czas i chęci, aby zorganizować takie przedsięwzięcie w sposób profesjonalny. Na szczęście zawsze można skorzystać z usług firmy oferującej przeprowadzki. Targówek to jedna z dzielnic, w której swoją siedzibę ma wiele firm przeprowadzkowych. Dzięki temu można skorzystać z tego typu usług w naprawdę atrakcyjnych cenach. W przypadku, gdy klient chce obniżyć koszty związane z tego rodzaju zadaniem, może samodzielnie spakować całe mienie, które następnie zostanie przetransportowane do miejsca przeznaczenia. Tam mienie zostanie wyładowane z samochodu, a klient samodzielnie je rozpakowuje. Materiały do pakowania to także zadanie dla klienta.

Oferta przeprowadzek na Targówku

Nieco droższe są kompleksowe przeprowadzki Targówek. Jest to oferta zapewniająca maksymalny komfort i najwyższą jakość usług. Firma przeprowadzka nie tylko we własnym zakresie dostarczy wszelkie materiały dp zapakowania mienia, ale także w odpowiedni sposób zabezpieczy je do transportu i wypakuje na miejscu. Ponadto w ramach usługi oferowany jest również demontaż i montaż mebli, przewóz sprzętu AGD i RTV, a nawet antyków. Co ważne, w ramach oferty można też z korzystać z usługi transportu pianina, fortepianu, czy innych przedmiotów o nietypowych gabarytach.

Przeprowadzki biur i firm

Nowoczesne przeprowadzki Targówek to także oferta skierowana do instytucji, biur, firm, magazynów, bibliotek itp. Z usług skorzystać można przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu przeprowadzka może być zorganizowana poza godzinami pracy przedsiębiorstwa. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne, dzięki któremu firma może funkcjonować bez niepotrzebnych przerw. Kolejną istotną kwestią jest to, że firmy przeprowadzkowe posiadają sprzęt niezbędny do przewiezienia ciężkich maszyn i innego sprzętu ,w tym również serwerów komputerów, czy kas pancernych. Dzięki temu mienie dociera na miejsce nieuszkodzone, a przeprowadzka przebiega sprawnie i szybko. Oferta obejmuje także przenosiny całych stanowisk pracy.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach