Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki Ursus, Przeprowadzki Warszawa Cennik

Planujesz przeprowadzkę i zastanawiasz się jak się za nią zabrać? Cóż, jest to zadanie dość trudne, zwłaszcza że trzeba nie tylko spakować całe swoje mienie, ale też przetransportować i rozpakować na miejscu. Wymaga to sporo czasu, odpowiedniego samochodu oraz opakowań. Na szczęście wcale nie musisz robić tego wszystkie samodzielnie, ponieważ nasza firma oferuje profesjonalne przeprowadzki na Ursusie. Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Z nami możesz mieć pewność, że twoje mienie dotrze do miejsca przeznaczenia w nienaruszonymi stanie. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych fachowców i dysponujemy nowoczesnych sprzętem oraz flotą transportową.

Przygotowanie do przeprowadzki na Ursusie

Oczywiście do każdej przeprowadzki na Ursusie trzeba się odpowiednio przygotować. Wygląda to nieco inaczej w zależności od wybranego pakietu usług. W przypadku, gdy klient zdecyduje się wyłącznie na transport, musi sam zadbać o odpowiednie spakowanie i zabezpieczenia mienia. Przy wyborze kompleksowych usług to my zajmujemy się wszystkim odp początku do końca. Całe mienie jest spakowane przez naszych pracowników, następnie przewiezione na miejsce i rozpakowane. W zakres usług wchodzi też posprzątanie mieszkania, montaż i demontaż mebli, a także przewóz sprzętu AGD, RTV, antyków, czy przedmiotów wielkogabarytowych, takich jak pianina, czy fortepiany.

Przenosiny firm i biur

Nasze oferta obejmuje również przeprowadzki na Ursusie dla firm, biur, instytucji, magazynów, czy bibliotek. Przenosiny mogą odbywać się poza godzinami pracy przedsiębiorstwa lub w weekendy, dzięki czemu nie jest zakłócana normalna działalność. Posiadamy profesjonalny sprzęt, dzięki któremu możemy bez większych trudności przetransportować całe stanowiska pracy, sejfy, kasy pancerne, czy nawet maszyny i ciężki sprzęt. Bez obaw można nam powierzyć także przeniesienie dokumentów, akt, czy danych osobowych. Z nami przeprowadzka przebiega szybko i sprawnie, a mienie jest bezpieczne.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach