Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki Włochy, Przeprowadzki Warszawa Cennik

Jak przeprowadzić się bez stresu i w miarę szybko? Najlepiej skorzystać z usług profesjonalistów, oferujących fachowe przeprowadzki. Włochy to jedna z dzielnic Warszawy, w której bez problemu można znaleźć odpowiednią firmę. Zakres usług bywa bardzo różny, ale oferta zawsze jest dostosowywana do potrzeb i oczekiwań klienta. Dzięki temu każdy może liczyć na doskonałą jakość obsługi oraz szybkie i sprawne przenosiny. Wybór rzetelnej firmy przeprowadzkowej to gwarancja bezpieczeństwa mienia. Co więcej, usługi te są bardzo atrakcyjne cenowo i kompleksowe, więc nie trzeba przejmować się pakowaniem, poszukiwaniem osób do przenoszenia ciężkich sprzętów, czy transportem. W każdym z tych aspektów można otrzymać wsparcie i pomoc.

Przeprowadzki Włochy – oferta

Firmy przeprowadzkowe zwykle świadczą swoje usługi przez 7 dni w tygodniu. Jest to bardzo wygodne i praktyczne, gdyż np. przeprowadzkę firmy można zorganizować w weekend, gdy nie ma w niej pracowników. Wybierające przeprowadzki Włochy można mieć pewność, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem i bez niepotrzebnych nerwów. Oferta obejmuje m.in. przeprowadzki kompleksowe, które są zdecydowanie najwygodniejsze dla klienta. W ramach tej usługi firma przeprowadzkowa zapewnia spakowania i rozpakowanie przedmiotów oraz ubrań, demontaż i montaż mebli, sprzątanie lokalu, a także sortowanie i utylizację niepotrzebnych rzeczy.

Inne usługi

Klienci mogą też skorzystać wyłącznie z transportu i samodzielnie spakować swoje mienie. Wówczas cena usługi jest znacznie niższa, choć oczywiście większość czynności wykonywana jest przez klienta. Niemniej oprócz przeprowadzek Włochy firmy przeprowadzkowe świadczą również inne usługi, takie jak chociażby transport i wnoszenie fortepianów i pianin, antyków, sejfów, kas i szaf pancernych, czy serwerów. Ponadto po wcześniejszym ustaleniu możliwe jest transportowanie maszyn, linii produkcyjnych, czy ciężkiego sprzętu. Warto więc zadzwonić i umówić się na oględziny, zwłaszcza że każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach