Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki Wola, Przeprowadzki Warszawa Cennik

W dzisiejszych czasach wiele osób często zmienia miejsca zamieszkania. Każda przeprowadzka to dość skomplikowane przedsięwzięcie, wymagające odpowiedniego zaplanowania. Trzeba nie tylko zdobyć odpowiednie opakowania i zabezpieczyć mienie do transportu, ale również znaleźć kogoś do pomocy przy wynoszeniu ciężkich rzeczy i samochód, którym te wszystkie przedmioty przewieziemy. Nie jest to łatwe, dlatego przeprowadzka często wiąże się z dużym stresem. Można go jednak zminimalizować, korzystając z usług naszej firmy oferującej fachowe przeprowadzki Wola. Specjalizujemy się w przeprowadzkach osób prywatnych oraz firm i instytucji. Dysponujmy nowoczesnym sprzętem i świetnie wykwalifikowaną kadrą.

Bezpieczne przeprowadzki na Woli

Oferujemy bezpieczne przeprowadzki na Woli i innych dzielnicach Warszawy. W ramach usługi full serwis zapewniamy wszelkie niezbędne opakowania, w tym kartony i tektury pięciowarstwowe, kartony do przewożenia ubrań „na wisząco”, folię bąbelkową, folię stretch i taśmy samoprzylepne. Nasi pracownicy spakują wszystkie przedmioty, zabezpieczając je na czas transportu. Po przewiezieniu mienie wniesiemy i rozpakujemy, a także posprzątamy lokal. W przypadku mebli zapewniamy demontaż i ponowny montaż. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi oraz szybkie terminy. Niepotrzebne przedmioty i sprzęty możemy zutylizować w cenie usługi.

Dodatkowe usługi

Oprócz przeprowadzek na Woli oferujemy również usługi dodatkowe, w tym przeprowadzki specjalistyczne. W ramach tego typu oferty zapewniamy transport pianin i fortepianów, serwerów, sejfów, kas pancernych, antyków, czy innych przedmiotów o nietypowych wymiarach. Cena usługi za każdym razem ustalana jest indywidualnie. Oferujemy również przeprowadzki firm, biur i różnego rodzaju instytucji, a na życzenie klienta możemy też zorganizować przeprowadzkę międzynarodową. Dysponujemy odpowiednim sprzętem i wykwalifikowanym personelem, dzięki czemu każdą usługę wykonujemy sprawnie i szybko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach