Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki Ząbki, Przeprowadzki Warszawa Cennik

Radość ze zmiany miejsca zamieszkania zwykle przyćmiewa konieczność spakowania wszystkich swoich rzeczy i przetransportowania ich do nowego lokalu. Nie jest to bowiem zadanie łatwe. Trzeba nie tylko spakować ubrania, czy różnego rodzaju tekstylia, ale też szkło, bibeloty, naczynia i mnóstwo innych przedmiotów. Do tego dochodzi konieczność przetransportowania mebli, czy sprzetu AGD i RTV. Nie jest to łatwe i wymaga odpowiednio dużych pojazdów, materiałów opakowaniowych oraz ludzi do przeniesienia ciężkich rzeczy. Z tego właśnie względu dużą popularnością cieszą się profesjonalne przeprowadzki Ząbki, którymi nasza firma zajmuje się od wielu lat. Dzięki temu mamy duże doświadczenie, a nasze usługi są rzetelne i fachowe, a ceny konkurencyjne.

Przeprowadzki w Ząbkach – full serwis

Full serwis to kompleksowe przeprowadzki w Ząbkach, obejmujące różnego rodzaju czynności. W ramach usługi zapewniamy materiały opakowaniowe, wśród których są specjalne kartony do przewożenia ubrań „na wisząco”, specjalistyczne kartony pięciowarstwowe, tektura falista, folia bąbelkowa, folia stretch i taśmy klejące. Dzięki temu jesteśmy w stanie doskonale zabezpieczyć do transportu dosłownie każdą rzecz, w tym także cenną porcelanę, czy antyki. Daje to gwarancję, że dotrą one do miejsca przeznaczenia bez żadnych uszkodzeń. W ramach usługi full serwis oferujemy też spakowanie i rozpakowania mienia, demontaż i montaż mebli, transport oraz sprzątanie loku.

Przeprowadzki firm i instytucji

Nasze usługi nie są skierowane wyłącznie do klientów indywidualnych, ale także do firm oraz instytucji. Możemy z łatwością zorganizować przenosiny biura, magazynu, hali produkcyjnej, czy biblioteki. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi możemy bezpiecznie przetransportować sejfy, kasy pancerne, serwery, czy całe stanowiska pracy. Dodatkowo w naszej ofercie jest transport pianin i fortepianów oraz innych przedmiotów o nietypowych wymiarach. Przeprowadzki w Ząbkach możemy zorganizować w dogodnym dla klienta czasie, np. w weekend.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach