Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki Zielonka, Przeprowadzki Warszawa Cennik

Przeprowadzając się do nowego mieszkania, czy domu większość z nas poświęca sporo czasu na spakowanie całego dobytku. Zwykle takie przenosiny są bardzo stresujące i niejednokrotnie część rzeczy dociera na miejsce w niezbyt dobrym stanie. Z tego właśnie względu warto skorzystać z usług profesjonalistów oferujących przeprowadzki Zielonka. Na nas zawsze możesz liczyć, gdyż jesteśmy firmą doświadczoną i rzetelną. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy szybko i sprawnie wykonać przeprowadzkę mieszkania, domu, czy biura. Zakres naszych usług obejmuje zarówno pakowanie przedmiotów w dostarczone przez nas opakowania, jak i ich załadunek oraz rozładunek, a także transport i rozpakowania.

Bezpieczne przeprowadzki Zielonka

Dla nas każde zlecenie jest ważne, a klient jest na pierwszym miejscu. Możemy w sposób bezpieczny zorganizować każdą przeprowadzkę oraz transport. Co ważne, wszystkie przeprowadzki Zielonka do dostosowywane do potrzeb naszych klientów, dzięki czemu każdy z nich jest zadowolony i usatysfakcjonowany. Z nami nie musisz obawiać się opóźnień, czy niedotrzymania terminu – jesteśmy punktualni jak szwajcarski zegarek. Niektóre przeprowadzki jesteśmy w stanie wykonać w ciągu zaledwie kilku godzin. Jest to możliwe dzięki doskonale wykwalifikowanym pracownikom, specjalistycznemu sprzętowi i niezawodnej flocie pojazdów.

Nasza oferta

Oferujemy kompleksowe usługi przeprowadzkowe zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Przewozimy meble, antyki, fortepiany, pianina, a także inne przedmioty o nietypowych wymiarach. Jesteśmy też w stanie zorganizować profesjonalny i bezpieczny transport serwerów, kas pancernych, sejfów, czy całych stanowisk pracy. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Możemy również posortować mienie i zutylizować niepotrzebne rzeczy i sprzęty. Gwarantujemy najwyższa jakość usług i atrakcyjne ceny. Z nami przeprowadzisz się szybko i bez niepotrzebnego stresu, a całe twoje mienie dotrze do miejsca przeznaczenia w idealnym stanie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach