Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki Żoliborz, Przeprowadzki Warszawa Cennik

Zmiana miejsca zamieszkania wiąże się zawsze z koniecznością przeniesienia swoich rzeczy do nowego mieszkania, czy domu. O ile w przypadku ubrań, czy drobnych przedmiotów nie jest to specjalnie trudne, o tyle w przypadku mebli, sprzętu AGD i RTV, czy innych ciężkich i niewymiarowych rzeczy może pojawić się problem. Trzeba wówczas znaleźć i opłacić osoby do przenoszenia, a także załatwić odpowiedni transport. Niemniej ważne jest to, że całe mienie trzeba odpowiednio zabezpieczyć, aby nie uległo uszkodzeniu w czasie transportu. Zamiast tracić na przeprowadzkę czas i pieniądze, lepiej zwrócić się pomoc do profesjonalistów organizujących przeprowadzki na Żoliborzu i innych dzielnicach Warszawy.

Szybkie i sprawne przeprowadzki na Żoliborzu

Nasze firma ma wieloletnie doświadczenie w organizowaniu przeprowadzek na Żoliborzu. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i świetnie wykwalifikowaną kadrą, a do tego zapewniamy naszym klientom wszelkie materiały opakowaniowe, takie jak pięciowarstwowe kartony, tekturę, folię stretch i bąbelkową oraz taśmy klejące. Posiadamy flotę pojazdów, w których bez problemu można zmieścić nawet najbardziej niewymiarowe przedmioty, w tym także delikatne antyki, czy meble. Nasi pracownicy mogą spakować i zabezpieczyć całe mienie, łącznie z delikatną porcelaną, lustrami, czy delikatnym sprzętem elektronicznym.

Wygodnie i na czas

Z nami nie musisz się obawiać, że przeprowadzka będzie się ciągnąć tygodniami, a nowym lokalu zastaniesz bałagan. Oferujemy nie tylko spakowanie i transport mienia, ale także rozpakowania oraz sprzątanie lokalu. W razie potrzeby możemy też zutylizować niepotrzebne rzeczy. Dodatkowe usługi, które oferujemy to m.in. likwidacja mieszkań, przeprowadzki firm i instytucji, a także transport pianin, fortepianów oraz innych przedmiotów o dużych wymiarach. W ramach usług specjalistycznych zajmuje się również przewozem serwerów, sejfów, kas pancernych, czy całych stanowisk pracy i linii produkcyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą przeprowadzek na Żoliborzu.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach