Przeprowadzki Warszawa

NOWOŚĆ! Rabaty i promocje %

Zdobądź NOWY rabat! Sprawdź, czy Ci przysługuje zniżka na usługę. Ninijeszy dział zawiera informacje o dostępnych promocjach w naszej firmie. Zapraszamy do zapoznania się z nimi poniżej. Promocje i rabaty nie łączą się.

Bądź ECO! Podwieź nasze używane kartony po przeprowadzce do naszego biura, a otrzymasz za nie 50 gr od sztuki, a my je wprowadzimy ponownie w obieg. Przysłużysz się dzięki temu dbaniu o środowisko razem z nami!

Stary zwyczaj, ale dobry, czyli poczta pantoflowa. Jeżeli zostaliśmy Tobie poleceni przez naszego klienta, daj nam znać, a otrzymasz 10% zniżki.

RABAT 50 zł! Jesteś aktywny na social mediach? Masz dużo followersów, czyli ludzi którzy Cię obserwują? Masz konto na Instagramie, Facebook'u, Twitterze lub YouTubie? Daj nam znać, ponieważ za udostępnienie informacji o nas na Twoich profilach dostaniesz atrakcyjny rabat w wysokości 50 zł! W czasie rozmowy z naszym konsultantem UPOMNIJ SIĘ O TEN RABAT! UWAGA - jeżeli masz bardzo dużo fanów w social mediach (10k+) możesz uzyskać rabat nawet do 20%.

Jesteś osobą u której stwierdzono stopień niepełnosprawności lub jesteś opiekunek osoby niepełnosprawnej? Kwalifikujesz się zatem do rabatu w wysokości 5%.

Jesteś honorowym dawcą krwii? Taka postawa jest godna naśladowania, zatem premiujemy ją 5% rabatem. Tak trzymaj!

Okaż ważną legimatymację potwierdzającą Twój status studenta, a będzie taniej o 10%. Wiemy, że początki są trudne, staramy się pomóc.

Otrzymują 10%. Wiemy, że już się napracowaliście, teraz my Wam pomożemy.

Jako firma wspierająca wartości patriotyczne otrzymujesz zniżkę 20%.

W przypadku zamówienia przeprowadzki z miesięcznym wyprzedzeniem, otrzymujesz 10% rabatu.

Klient zobowiązany jest do akceptacji REGULAMINU PRZEPROWADZEK.

UWAGA - RABAT 50 zł! PROMOCJA DLA AKTYWNYCH W SOCIAL MEDIACH!

RABAT 50 zł! Jesteś aktywny na social mediach? Masz dużo followersów, czyli ludzi którzy Cię obserwują? Masz konto na Instagramie, Facebook'u, Twitterze lub YouTubie? Daj nam znać, ponieważ za udostępnienie informacji o nas na Twoich profilach dostaniesz atrakcyjny rabat w wysokości 50 zł! W czasie rozmowy z naszym konsultantem UPOMNIJ SIĘ O TEN RABAT! Zapraszamy również do zapoznania się z innymi naszymi rabatami pod adresem RABATY.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Strony365.pl