Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

NOWOŚĆ! Rabaty i promocje %

Zdobądź NOWY rabat! Sprawdź, czy Ci przysługuje zniżka na usługę. Ninijeszy dział zawiera informacje o dostępnych promocjach w naszej firmie. Zapraszamy do zapoznania się z nimi poniżej. Promocje i rabaty nie łączą się.

Bądź ECO! Podwieź nasze używane kartony po przeprowadzce do naszego biura, a otrzymasz za nie 50 gr od sztuki, a my je wprowadzimy ponownie w obieg. Przysłużysz się dzięki temu dbaniu o środowisko razem z nami!

Stary zwyczaj, ale dobry, czyli poczta pantoflowa. Jeżeli zostaliśmy Tobie poleceni przez naszego klienta, daj nam znać, a otrzymasz 10% zniżki.

Jesteś aktywny na social mediach? Masz dużo followersów, czyli ludzi którzy Cię obserwują? Masz konto na Instagramie, Facebook'u, Twitterze lub YouTubie? Daj nam znać, ponieważ za udostępnienie informacji o nas na Twoich profilach dostaniesz atrakcyjny rabat nawet do 20% ceny usługi w zależności od ilości followersów.

Jesteś osobą u której stwierdzono stopień niepełnosprawności lub jesteś opiekunek osoby niepełnosprawnej? Kwalifikujesz się zatem do rabatu w wysokości 5%.

Jesteś honorowym dawcą krwii? Taka postawa jest godna naśladowania, zatem premiujemy ją 5% rabatem. Tak trzymaj!

Okaż ważną legimatymację potwierdzającą Twój status studenta, a będzie taniej o 10%. Wiemy, że początki są trudne, staramy się pomóc.

Otrzymują 10%. Wiemy, że już się napracowaliście, teraz my Wam pomożemy.

Jako firma wspierająca wartości patriotyczne otrzymujesz zniżkę 20%.

W przypadku zamówienia przeprowadzki z miesięcznym wyprzedzeniem, otrzymujesz 10% rabatu.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Strony365.pl