Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Relokacja biur, relokacje i przeprowadzki biur Warszawa

Relokacje biur charakteryzują się tym, że całe przedsięwzięcie odbywa się w jednym biurowcu na terenie jego pięter, a wykonanie musi być przeprowadzone zgodnie z wcześniej ustalonym planem.

Do wykonania tego zadania niezbędna będzie bezpłatna wycena. Nasz pracownik przyjedzie na wskazany przez Państwa adres w celu wizji lokalnej, dzięki temu będziemy mogli wstępnie oszacować koszt oraz czas wykonania tej usługi.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży transportowo-przeprowadzkowej. Mieliśmy przyjemność świadczyć relokacje biur wielu największym firmom na terenie całej Polski.

Nasz personel posiada odpowiednie doświadczenie oraz zaplecze techniczne. Do realizacji przemieszczenia biura korzystamy z materiałów przeprowadzkowych najwyższej jakości. Nasze kartony są zawsze nowe, czyste dzięki temu wszystkie dokumenty, segregatory, teczki docierają w nienaruszonym stanie.

Mimo to, że relokacja odbywa się na terenie jednego budynku zabezpieczamy meble folią stretch po to, aby szuflady oraz drzwiczki nie otwierały się co grozi wyłamaniem elementu.

Każda ekipa wyposażona jest w elektro narzędzia do ewentualnego demontażu, montażu co znacząco usprawnia proces relokacji.

Często w biurach możemy spotkać różnego rodzaju gabaryty ważące powyżej 100kg, np.:
-sejfy
-ksera biurowe (kombajny)
-plotery
-szafy pancerne
-serwery
-szafy rakowe

Duża liczba klientów myśli, że jest to problem przy realizacji usługi, lecz nie dla nas. Nasza firma posiada odpowiedni sprzęt do relkoacji gabarytów, min.:
-rolki transportowe
-wózki
-schodołazy
-podnośniki

Oferta skierowana jest do firm i instytucji, działamy na terenie całej Polski 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Jeśli nasza oferta zainteresowała Państwa zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer 509-191-217 w celu ustalenia szczegółów.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach