Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Załadunki i rozładunki w Warszawie i okolicach

Załadunki i rozładunki w Warszawie i okolicach

Rozładunki i załadunki w Warszawie to usługa skierowana do firm oraz klientów prywatnych, chcących zmniejszyć koszty transportu, załadunku i rozładunku mienia. Oferujemy rozładunki, oraz załadunki towarów w Warszawie i okolicach.

Zaletą takiego rozwiązania jest:

  • Zmniejszasz koszt usługi o koszty transportu pracowników na miejsce rozładunku lub załadunku.
  • Nasi pracownicy wykonujący usługę rozładunku nie są zmęczeni podróżą, są wypoczęci i w pełni gotowi do pracy, dzięki czemu usługa wykonana jest na wysokim poziomie.
  • Nie tracisz potencjalnych klientów .Na usługę wysyłasz tylko kierowcę, pozostała część załogi zostaje w Twoim mieście i może realizować kolejne zlecenia.
  • Na usługę możesz wysyłasz samochód bez narzędzi i wózków. Oszczędzając powierzchnię transportową, oraz nie niszczysz swojego sprzętu, my mamy własne wózki meblowe, wózki paletowe, wózki do gabarytów, pasy.
  • Dysponujemy sprzętem którego ty możesz nie mieć i nie musisz kupować: wózek paletowy, wózek do gabarytów do 3 ton, wózki do mebli, pasy do wciągania, pasy do noszenia, wózki.
  • Nie musisz zatrudniać kolejnych pracowników, możesz korzystać z naszych.
  • Możesz oferować dodatkowe usługi: załadunki i rozładunki ciężkich gabarytów (pianina, fortepiany, sejfy, piece i inne).
  • Nie musisz się martwić, załadunkiem, ani rozładunkiem, gdy przejmujemy mienie, przejmujemy też odpowiedzialność. Posiadamy ubezpieczenie OC działalności gospodarczej.
  • Masz zadowolonego klienta, znamy Warszawę oraz kulturę pracy w tym mieście.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Strony365.pl