Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Różne typy przeprowadzek z naszą firmą

W odpowiedzi na Państwa potrzeby postanowiliśmy poszerzyć ofertę pomocy w przeprowadzkach. Wspieramy w transporcie mienia osobistego i tych zabieganych klientów, którym brakuje czasu, i tych dobrze zorganizowanych, którzy wolą mieć większy udział w pracach związanych z przeprowadzką.

Pierwsza opcja to przeprowadzka ekonomiczna. Jest to najtańsza forma przewiezienia sprzętu. Jeśli klient ją wybierze, zobowiązujemy się do wyniesienia ułożonego i spakowanego już mienia z lokalu oraz do transportu i wniesienia go do nowego lokum. W tym przypadku oczekujemy, że wszelkie prace polegające na demontażu mebli, pakowaniu mienia do kartonów i zabezpieczeniu go, zostaną wykonane przed przyjazdem naszej ekipy. Przeprowadzka ekonomiczna jest wybierana najczęściej przez tych z Państwa, którzy cenią sobie czas i pieniądze. Dokonujemy transportu możliwie szybko i tanio. Korzystając z tej formy współpracy należy pamiętać o tym, by należycie spakować własne mienie, nie odpowiadamy bowiem za ewentualne uszkodzenia niezabezpieczonych przedmiotów.

Drugą opcją do wyboru jest przeprowadzka standardowa, obejmująca zabezpieczenie i pakowanie mienia oraz jego transport. Profesjonalnie zabezpieczone przedmioty wnosimy do nowego mieszkania. Najszerszą alternatywą są przeprowadzki kompleksowe, które obejmują wszelkie niezbędne czynności związane z transportem i pakowaniem mienia, ale to jeszcze nie wszystko! W cenie przeprowadzki kompleksowej oferujemy dodatkowo ustawienie mebli w nowym lokum klienta z możliwością kilkakrotnej zmiany ich miejsc, sprzątnięcie po zakończeniu usługi. Rozwiązujemy ewentualne problemy związane z Państwa przeprowadzką i jesteśmy elastyczni na propozycje. Nasza ekipa dokłada wszelkich starań, by transport odbył się szybko i bezstresowo.

Podsumowując, każdy kto planuje zmianę miejsca zamieszkania, znajdzie z nami wspólny język. Możemy Państwu pomóc na różne sposoby: od najprostszej, taniej formy przeprowadzki do tej najbardziej kompleksowej. Wybór formy współpracy zależy tylko od Państwa.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach