Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Transport i przewóz, rozładunek i wnoszenie bonet Warszawa

Boneta chłodnicza (mroźnicza) służy do przechowywania produktów mrożonych takich jak ryby, owoce, mięso, warzywa mrożone, jak również do przechowywania produktów pochodzenia chemicznego. Są stosowane w gastronomi, przemyśle, sklepach samoobsługowych, sklepach osiedlowych oraz marketach małych i większych.

Oferta transportu, rozładunku i wnoszenia bonet chłodniczych skierowana jest przede wszytkim do producentów, dystrybutorów oraz sprzedawców sprzętu chłodniczego, jak również do małych przedsiębiorców i osób prowadzących działalność gospodarczą w zakresie handlu sklepowego.

Transport i przewóz, rozładunek i wnoszenie bonet wymaga profesjonalnego podejścia ze względu na wagę i wielkość oraz delikatność sprzętu. Waga bonet chłodniczych waha się średnio od 100 do 400 kg i jest przez naszą firmę traktowana jako gabaryt. Podczas transportu, rozładunku i wnoszenia bonet bierze udział optymalna ilość pracowników, przeważnie od 2 do 6 osób.

Jako profesjonalna firma transportowo-przeprowadzkowa posiadamy niezbędny sprzęt techniczny oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników. W skład sprzętu wchodzą pasy, wózki, schodołazy, podnośniki, platformy oraz cięższy sprzęt taki jak wózek widłowy, winda dekarska a w niektórych przypadkach HDS, czyli samochód z dźwigiem.

Transport i przewóz, rozładunek i wnoszenie bonet chłodniczych należy zlecać przede wszystkich firmom z wieloletnim doświadczeniem w transporcie gabarytów. W szczególności ważna jest tutaj kwestia ubezpieczenia, które nasza firma posiada i regularnie zwiększa jego wartość, która obecnie wynosi pół miliona złotych ubezpieczenia ogólne oraz od zdarzeń losowych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani transportem, rozładunkiem i wnoszeniem bonet chłodnicznych, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Wycena odbywa się drogą telefoniczną, pocztą elektroniczną bądź podczas wizji lokalnej w miejscu załadunku.

Usługę transportu, rozładunku i wnoszenia bonet chłodnicznych wykonujemy całodobowo, wiemy, że w centrach handlowych załadunki i rozładunki mogą się odbywać jedynie w godz. do tego przeznaczonych, często wieczornych i nocnych od 21.00.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Strony365.pl