Transport i przewóz rzeczy drobnych

Transport i przewóz rzeczy drobnych – Potrzebujesz przewieźć drobne rzeczy, które zmieszczą się do samochodu osobowego? Nie masz samochodu lub możliwości wykonania tego zadania sam? Lepiej trafić nie mogłeś, nasza firma codziennie zajmuje się od lat tego typu transportem. Przewieziemy Ci wszystko co zmieści się do auta osobowego. Nasza flota składa się z różnego rodzaju samochodów przystosowanych do transportu, a kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów.

Transport i przewóz rzeczy drobnych Warszawa i okolice

Wybierając usługi wykonywane przez naszą firmę otrzymujesz gwarancje bezpieczeństwa oraz dostarczenia Twoich rzeczy na wskazany adres. Oferta skierowana jesto do osób prywatnych, firm oraz instytucji. Transport i przewóz wykonujemy na terenie calej Polski 7 dni w tygodniu 24h na dobę.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader