Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Transport i przewóz pralek

Podczas przeprowadzek do nowego domu przenoszone są wszystkie urządzenia AGD. Są one większych rozmiarów i przede wszystkim są cięższe niż niektóre meble, dlatego do ich przenoszenie potrzebni są silni mężczyźni. Oni dają gwarancję tego, że sprzęt nie zostanie zniszczone, nie upadnie na ziemię. Firmy specjalizujące się w przeprowadzkach oraz dostawcy sprzętu proste ze sklepu doskonale wiedzą, że na transport pralek trzeba zwracać szczególną uwagę.

Szczególne środki bezpieczeństwa

Transport i przewóz pralek przebiegnie bezproblemowo w momencie, gdy będą przestrzegane pewne uniwersalne zasady, którymi kierują się doświadczeni pracownicy w branży przeprowadzek. Zasady te mówią jasno, że pralkę należy transportować w pozycji pionowej. Jeżeli nie ma możliwości ustawienia jej w takiej pozycji, konieczne jest ustawienie jej na boku. Jeżeli pralka jest ładowana od przodu, to dobrze jest położyć ją na boku bliżej którego znajduje się zasobnik proszku.

Przygotowanie do transportu

Transport i przewóz pralek nie uda się bez odpowiedniego przygotowania tej czynności. Przed odjazdem pod wskazany adres dobrze jest sprawdzić, czy drzwiczki urządzenia, szuflada zostały dokładnie zamknięte. Koniecznie należy odłączyć wąż dopływowy i spustowy. Warto także zainstalować śruby transportowe. Nie zawsze je posiadamy, ale jeśli tak zdarzy, że trafią są pod ręką, warto z nich skorzystać. Najbardziej wrażliwym miejscem, podatnym na uszkodzenia jest bęben. Jego trzeba chronić najbardziej. Ulega on najczęściej zniszczeniom podczas nieprawidłowo zabezpieczonego transportu. Częstym niedopatrzeniem, które może skomplikować transport jest nie spuszczenie pozostałej ilości wody z pralki oraz węży. Jeżeli wszystkie te wskazówki zostaną przez nas wzięte pod uwagę, można mieć pewność, że transport pralki na nawet najdłuższych trasach zakończy się powodzeniem. Specjalści na co dzień zajmujący się przewożeniem sprzętu AGD dokładnie przestrzegają wszystkich procedur. Od tego zależy ich profesjonalizm oraz ewentualne polecenia od klientów kolejnym zleceniodawców.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach