Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Transport i przewóz sprzętu medycznego

Na przestrzeni lat, możemy zaobserwować niesamowity rozwój medycyny, a w raz z samą nauką, również rozwój technologii, która pomaga nam stworzyć niesamowicie przydatny sprzęt medyczny. Maszyny takie jak zamrażarki, lodówki, inkubatory, komory laminarne, wirówki to sprzęt, które wykorzystywane są w każdym nowoczesnym laboratorium, gdzie codziennie lekarze pracują nad nowymi rozwiązaniami w celu wynalezienia leków na choroby doskwierające ludziom w życiu codziennnym. Wielkość gabarytów oraz masa sprzętu, może dostarczyć wielu problemów transportu i zamontowaniu go na miejscu.

Profesjonalny transport sprzętu medycznego

Transport i przewóz urządzeń medycznych musi przebiegać zgodnie z wszystkimi wymogami bezpieczeństwa. Każda firma zajmująca się transportem sprzętu medycznego musi kłaść na ten aspekt szczególną uwagę, ponieważ jest to sprzęt bardzo drogi, delikatny a zarazem bardzo ciężki co wymaga wyjątkowego podejścia do urządzenia. Należy także zachować przy tym wszelkie środki higieniczne, ekipa nosząca musi nie raz przebrać się w specjalistyczne ubranie, a każda maszyny przed postawieniem i zmontowaniem jej w odpowiednim miejscu powinna być wyczyszczona w celu pozbycia się niechcianych zarazków.

Cennik transportu medycznego

sprzęt do 200kg - 400 zł podstawy + 100 zł za każde piętro

sprzęt do 250kg - 500 zł podstawy + 100 zł za każde piętro sprzęt 300kg - 600 zł podstawy + 100 zł za każde piętro sprzęt 350kg - 700 zł podstawy + 150 zł za każde piętro sprzęt do 400kg - 800 zł podstawy + 150 zł za każde piętro *podane ceny są cenami netto. W przypadku montaży należy doliczyć godzinówkę 50 zł za osobę.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Strony365.pl