Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Transport i przewóz szafy Warszawa

Duże szafy to meble, które sprawiają szczególnie duże trudności podczas przeprowadzki. Dotyczy to zwłaszcza nieporęcznych szaf narożnych, szaf trzydrzwiowych czy mających powyżej 3 metrów. W przypadku braku możliwości transportu szafy w całości, konieczne jest jej rozkręcenie. Wiele zależy oczywiście od tego, na które piętro będzie trzeba szafę wnisć. W przypadku, gdy jest ona przewożona np. z pierwszego piętra na parter, to można zaryzykować transport w całości. Jeśli jednak przeprowadzka realizowana jest z wysokiego piętra lub na wysokie piętro, a klatka schodowa jest wąska, to zdecydowanie lepszą opcją jest demontaż szafy i transport w elementach. Wynika to przede wszystkim z faktu, że duża szafa może zwyczajnie nie zmieścić się w ciągu transportowym, co może być przyczyną sporych problemów podczas przeprowadzki.

Rozpoczynając rozkręcanie szafy trzeba pamiętać o tym, że najlepiej robić to, gdy mebel znajduje się w pozycji poziomej. Demontaż szafy przebiega stopniowo i rozpoczyna się od zdemontowania półek, drzwiczek oraz szuflad Następnie odkręca się górę oraz dół szafy, łącznie z nóżkami. Szafę raczej trudno rozkręcić samodzielnie, najlepiej jeśli pomaga w tym druga osoba, która będzie przede wszystkim przytrzymywać rozkręcane elementy. Bardzo ważne jest także to, aby każdy odkręcony element podpisać. Często wydaje się, że ponowne złożenie szafy jest zadaniem banalnym, ale w rzeczywistości problemy z montażem bywają spore, zwłaszcza gdy rozkręconych był kilka szaf.

Przed transportem należy każdy element odpowiednio zabezpieczyć, stosując folię bąbelkową i taśmę klejącą. W przypadku, gdy szafa transportowana jest w całości, należy dokładnie zakleić jej drzwi, a następnie owinąć mebel folią stretch, która zabezpieczy go przed uszkodzeniem. Jeśli mebel zamykany jest na kluczyk, to należy przykleić go do tylnej ścianki. Najtrudniejsze jest znoszenie i wnoszenie szafy po klatce schodowej. Pierwsza osoba powinna iść tyłem i trzymać mebel od spodu, a druga musi do przytrzymywać.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach