Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Transport i przewóz telewizorów

Kupno nowego telewizora wiąże się z koniecznością przewiezienia go do domu. W przypadku mniejszych telewizorów przeważnie nie ma z tym większych problemów, ponieważ można go zabrać do swojego samochodu osobowego. Wtedy zmieści się on na przykład do większego bagażnika lub na tylne siedzenia. W ramach bezpieczeństwa można dodatkowo obłożyć opakowanie miękkimi materiałami, które świetnie amortyzują wszelkiego rodzaju wstrząsy spowodowane nierównościami na drodze. Problem pojawia się jednak w momencie, gdy telewizor ma większą przekątną ekranu. Wtedy konieczne jest szukanie innych rozwiązań, które będą w stanie sprostać zadaniu.

Jak przetransportować nasz telewizor?

Nasz telewizor w momencie przeważenia go w nowe miejsce narażony jest na kilka niebezpieczeństw, których koniecznie trzeba się wystrzegać. Producenci zastrzegają, że w razie przeprowadzania się, telewizory najlepiej jest przewozić w firmowym pudełku. To naturalne rozwiązanie, wtedy można mieć pewność, że telewizor znajduje się w opakowaniu, które w stu procentach zostało dopasowane do jego potrzeb. Nie bez znaczenia jest orientacja telewizora. Ustawienie go w czasie transportu może być kluczem do bezpiecznego transportu. Warto wiedzieć, że plazmy nie można transportować w pozycji poziomej, ponieważ bardzo poważnie grozi to uszkodzeniem matrycy. Mniej wymagające pod tym względem są telewizory ciekłokrystaliczne, które można równie dobrze ustawić w pionie lub w poziomie. Od naszej wygody zależy, na który wariant się zdecydujemy. Zawsze w przypadku transportu dobrze jest się kierować wskazówkami płynącymi ze strony producenta. Często najważniejsze porady zamieszcza w instrukcji obsługi, czasem dostępne są one na oficjalnych stronach producenta.

Transport i przewóz ze sklepu

Transport i przewóz telewizorów zwłaszcza tych większych często zapewniany jest przez same sklepy, która zatrudniają osoby do takich właśnie czynności. Najszersze modele telewizorów, mimo tego, że nie są najcięższe muszą być przenoszone przez dwie osoby.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach