Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Transport i przewóz wystaw i dzieł sztuki

Transport i przewóz wystaw i dzieł sztuki jest zadaniem, którego nie będzie w stanie podjąć się każda firma transportowa, ponieważ odpowiedzialność za taką usługę często przerasta możliwości niejednego przedsiębiorstwa. Muzea w Polsce mają jednak do swojej dyspozycji najlepsze firmy, które sprawdziły się przy okazji poprzednich transportów. Z nimi przeważnie prowadzona jest stała współpraca, która ma miejsce od czasu do czasu. Wiadomą rzeczą jest to, że tak delikatne i często wiekowe eksponaty nie mogą opuszczać swojego muzeum regularnie i to na dłuższy czas. Wiek, specyfika oraz wysoka wartość sprawiają, że transport tego rodzaju rzeczy staje się jeszcze większą odpowiedzialnością, którą udźwigną tylko najlepsi w branży transportowej.

Jak transportować dzieła sztuki na potrzeby wystawy?

Transport i przewóz wystaw jest trudny przede wszystkim dla tego, że potrzebna jest do tego profesjonalna wiedza oraz odpowiedni samochód, który znacznie różni się od tego do przewozu mebli. Cały proces odbywa się pod czujnym okiem konserwatorów sztuki oraz mecenasów. Nie mogą oni spuścić eksponatów z oczu, dodatkowo także muszą sprawować kontrolę nad tym, czy obrazy oraz inne eksponaty są prawidłowo przygotowane do transportu.

Specjalistyczny tabor

Transport i przewóz wystaw nie może mieć miejsca bez specjalistycznego taboru przystosowanego do przewozu dzieł sztuki. Odpowiednio przerobione do tego celu samochody posiadają takie udogodnienia jak na przykład sztywna zabudowa. Ważne jest także posiadanie przez nie miękkiego zawieszenia, które wyścielone jest przestrzenią ładunkową. Do tego ważne jest wyposażenie auta w specjalne uchwyty i pasów służących do dodatkowego zwiększenia stabilności ładunku podczas jazdy. Dobre firmy transportowe muszą świadczyć usługi dające gwarancje jakości oraz ewentualnego pokrycia strat. Właśnie z tego powodu konieczne jest przez nich wykupienie polisy ubezpieczeniowej. Opiewa ona na poważniejsze kwoty, ponieważ wiele dzieł sztuki jest tak wysoko wyceniana. Solidne zabezpieczenia finansowe są więc potrzebne.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach