Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Transport i przewóz zamrażarek

Transport i przewóz zamrażarek jest zadaniem do którego trzeba się przygotować pod różnymi kątami, ponieważ pod uwagę trzeba brać kilka ewentualności, bez których przewiezienie sprzętu AGD może zakończyć się jego uszkodzeniem. Fachowe przygotowanie zamrażarki pozwoli na uzyskanie gwarancji, że w czasie transportu nie dojdzie u niej do nawet jednego zarysowania, nie mówiąc już o poważniejszych usterkach, które skutecznie przeszkodzą w jej efektywnym użytkowaniu.

Transport i przewózowanie zamrażarki

Transport i przewóz zamrażarek podobnie zresztą jak transport lodówek może odbywać się w pozycji pionowej lub poziomej. Jakiej metody byśmy nie wybrali, najważniejsze jest to, by nie zapomnieć o kilku podstawowych czynnościach. Przed rozpoczęciem wynoszenia jej z domu warto zadbać o to, by zamrażarka została wyłączona kilka godzin przed czynnością. Najczęściej mowa jest o 3 lub 4 godzinach przed wynoszeniem jej z kuchni. Opróżnienie zawartości jest oczywistością. Nie chodzi tu jednak jedynie o żywność, ale także choćby nawet o szklane półki. Można je na przykład skleić taśmą, jeżeli nie ma możliwości ich wyjęcia. Drzwi zamrażarki dla bezpieczeństwa można dodatkowo skleić taśmą. W czasie jej przenoszenia nie będzie możliwe ich otworzenie, które może skomplikować całą czynność.

Osuszenie i rozmrożenie lodówki oraz przenoszenie

Transport i przewóz zamrażarek zmusza do dokonania pewnych czynności zarówno przed, jak i po. Koniecznie trzeba pamiętać o wcześniejszym rozmrożeniu oraz osuszeniu. Taka czynność powinna się odbywać w określonym czasie. Najlepiej, jeśli będzie to mieć miejsce dzień przed planowanym transportem. W celu zatrzymania rozchodzenia się nieprzyjemnego zapachu można przy okazji umyć jej wnętrze. Zamrażarkę, podobnie jak lodówkę najlepiej jest znosić w odpowiedni sposób. Najlepsza technika to oparcie ciężaru na pierwszej osobie niosącej, w tym czasie druga stara się utrzymać lodówkę pod kątem 75 stopni. Największe zamrażarki to spory ciężar. Obowiązkowo w przenosinach powinny brać udział przynajmniej dwie osoby. Dobrze jest jeżeli do dyspozycji jest jeszcze trzecia, która zajmuje się asekuracją.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach