Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Transport i przewóz zespołów muzycznych

Od dawna największe wydarzenia muzyczne to ogromny biznes na którym zarabia wiele osób. Realizowanie największych koncertów wiąże się z koniecznością rozwiązywania wielu problemów, również tych problemów natury logistycznej. Często dzieje się tak, że za grupą muzyków stworzoną z 3-5 osób podąża sztab fachowców, którzy odpowiedzialni są za takie sprawy jak nagłośnienie, organizacja spotkań z fanami czy też za kwestie bezpieczeństwa. Transport i przewóz zespołów muzycznych to ogromny biznes, to także bardzo skomplikowany proces, który musi brać pod uwagę kilka ewentualności. Doświadczenie w tym przypadku zawsze procentuje.

Transport i przewóz nagłośnienia

Zespół muzyczny to nie tylko muzycy, ale także instrumenty oraz szereg innych urządzeń, które mają przełożenie na profesjonalnie zrealizowany koncert. Odpowiednie nagłośnienie ma duże znaczenie, nie można pozwolić sobie na uszkodzenie go w czasie transportu. Profesjonalne firmy transportowe, które od wielu lat działają w branży koncertowej wiedzą, jak prawidłowo transportować tego rodzaju urządzenia. Większe kolumny, które mają nadać gitarom odpowiedniej mocy i czystego dźwięku transportowane są przede wszystkim w skrzyniach. To najlepszy pomysł, ponieważ daje nam gwarancję stabilność. Skrzynia powinna być wyłożona miękkim podłożem. Wtedy to można mieć pewność, że kolumny nie będą zarysowane lub uszkodzone na skutek nierówności, które zawsze mogą się pojawić na polskich drogach. Transport i przewóz zespołów muzycznych musi być zaplanowany w każdym calu, ponieważ w grę wchodzi tutaj przewiezienie wartościowych przedmiotów.

Transport i przewóz zespołów na mniejszą skalę

Transport i przewóz zespołów muzycznych na wielką skalę bardzo rzadko dotyczy polskich warunków. W naszym kraju w przeważającej części dochodzi do koncertów kameralnych, gdzie nie potrzebne są kompleksowe usługi transportowe. W takich przypadkach transport kończy się przeważnie na wynajęciu większego busa, do którego zmieścić się może podstawowy sprzęt. Muzycy mają go zawsze na oku, mogą z nim podróżować.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach