Przeprowadzki Warszawa

Wypożyczalnia kartonów do przeprowadzki, wypożycz karton

Posiadamy wypożyczalnie kartonów, jeżeli jesteś zainteresowany wypożyczeniem używanych kartonów zadzwoń do nas. Oferta skierowana jest do osób prywatnych, firm oraz instytucji. Wypożyczamy tylko używane kartony. Nie gwarantujemy dostępności kartonów w każdym momencie. Koszt wypożyczenia kartonu do uzgodnienia. Dostawa kartonów uzależniona jest od odległości oraz godzin dostawy. Kartony możesz odebrać u nas w magazynie. W celu rezerwacji kartonów, prosimy o wcześniejszy kontakt. Termin wypożyczenia kartonów to maksymalnie miesiąc. W celu wypożyczenia kartonów.

Posiadamy kartony w rozmiarach 42cm X 33,5cm X 34cm, są to kartony trzy warstwowe o gramaturze 460g. Pełny karton książek waży 30kg, idealnie nadają się do pakowania szkła, porcelany, delikatnych rzeczy.

Jeżeli interesują Cię kartony innych wymiarów zadzwoń do nas pod numer (+48) 509 191 217, lub napisz e-mail: .

Posiadamy również w sprzedaży nowe kartony, zapraszamy do naszego sklepu internetowego: https://przeprowadzkisklep.pl.

Klient zobowiązany jest do akceptacji REGULAMINU PRZEPROWADZEK.

UWAGA - RABAT 50 zł! PROMOCJA DLA AKTYWNYCH W SOCIAL MEDIACH!

RABAT 50 zł! Jesteś aktywny na social mediach? Masz dużo followersów, czyli ludzi którzy Cię obserwują? Masz konto na Instagramie, Facebook'u, Twitterze lub YouTubie? Daj nam znać, ponieważ za udostępnienie informacji o nas na Twoich profilach dostaniesz atrakcyjny rabat w wysokości 50 zł! W czasie rozmowy z naszym konsultantem UPOMNIJ SIĘ O TEN RABAT! Zapraszamy również do zapoznania się z innymi naszymi rabatami pod adresem RABATY.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

💪 Zadzwoń: (+48) 509 191 217 ✔️ przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © ✔️ Przeprowadzki Warszawa 💪 Tanio Cennik - Stworzone z przez Strony365.pl