Przeprowadzki Kobyłka

Planujesz przeprowadzkę, ale nie bardzo wiesz jak się do tego zabrać? Zdaj się na nas, a na pewno się nie zawiedziesz. Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu, dla której przeprowadzki Kobyłka to przysłowiowy chleb powszedni. Naszym klientom gwarantujemy rzetelność, terminowość i bezpieczeństwo. Dysponujemy nowoczesnym specjalistycznym sprzętem, a nasi pracownicy to doskonale wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Do transportu używamy odpowiednio przygotowanych pojazdów, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać przeprowadzkę w ciągu 24 godzin. Nasze usługi są zróżnicowane, a oferta zawsze indywidualnie dostosowywania do potrzeb i oczekiwań klienta. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, dogodne terminy i najwyższy poziom usług.

Szybkie i tanie przeprowadzki w Kobyłce

Z nami przeprowadzisz się nie tylko szybko i sprawnie, ale przede wszystkim tanio. Płacąc za usługę kompleksową otrzymujesz wsparcie w każdym aspekcie związanym z przeprowadzkami w Kobyłce. Najpierw dokonujemy wyceny, dzięki czemu klient od razu wie, jaki jest całkowity kosztu usługi. Po ustaleniu dogodnego terminu pracownicy przyjeżdżają na miejsce z materiałami opakowaniowymi i dokładnie pakują całe mienie w taki sposób, aby nie uległo uszkodzeniu podczas transportu. Zapakowane przedmioty są następnie transportowane do nowego lokalu i tam rozpakowywane. Pracownicy dokonują demontażu i montażu mebli, a także sprzątają nowy lokal, aby od razu nadawał się on do zamieszkania.

Bezstresowa przeprowadzka

Dzięki naszej firmie przeprowadzka odbędzie się bez niepotrzebnego stresu, szybko i sprawnie. Oferta skierowana jest także do firm, gdyż organizujemy kompleksowe przeprowadzki w Kobyłce również dla przedsiębiorców. Możemy przetransportować zarówno stanowiska pracy, jak i linie produkcyjne, sejfy, kasy pancerne, czy serwery. Z nami twoje mienie będzie bezpieczne i bez przeszkód dotrze do miejsca przeznaczenia. W razie potrzeby możemy też zutylizować wszelkie niepotrzebne przedmioty i sprzęty.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader