Przeprowadzki Kobyłka

Planujesz przeprowadzkę, ale nie bardzo wiesz jak się do tego zabrać? Zdaj się na nas, a na pewno się nie zawiedziesz. Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu, dla której przeprowadzki Kobyłka to przysłowiowy chleb powszedni. Naszym klientom gwarantujemy rzetelność, terminowość i bezpieczeństwo. Dysponujemy nowoczesnym specjalistycznym sprzętem, a nasi pracownicy to doskonale wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Do transportu używamy odpowiednio przygotowanych pojazdów, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać przeprowadzkę w ciągu 24 godzin. Nasze usługi są zróżnicowane, a oferta zawsze indywidualnie dostosowywania do potrzeb i oczekiwań klienta. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, dogodne terminy i najwyższy poziom usług.

Szybkie i tanie przeprowadzki w Kobyłce

Z nami przeprowadzisz się nie tylko szybko i sprawnie, ale przede wszystkim tanio. Płacąc za usługę kompleksową otrzymujesz wsparcie w każdym aspekcie związanym z przeprowadzkami w Kobyłce. Najpierw dokonujemy wyceny, dzięki czemu klient od razu wie, jaki jest całkowity kosztu usługi. Po ustaleniu dogodnego terminu pracownicy przyjeżdżają na miejsce z materiałami opakowaniowymi i dokładnie pakują całe mienie w taki sposób, aby nie uległo uszkodzeniu podczas transportu. Zapakowane przedmioty są następnie transportowane do nowego lokalu i tam rozpakowywane. Pracownicy dokonują demontażu i montażu mebli, a także sprzątają nowy lokal, aby od razu nadawał się on do zamieszkania.

Bezstresowa przeprowadzka

Dzięki naszej firmie przeprowadzka odbędzie się bez niepotrzebnego stresu, szybko i sprawnie. Oferta skierowana jest także do firm, gdyż organizujemy kompleksowe przeprowadzki w Kobyłce również dla przedsiębiorców. Możemy przetransportować zarówno stanowiska pracy, jak i linie produkcyjne, sejfy, kasy pancerne, czy serwery. Z nami twoje mienie będzie bezpieczne i bez przeszkód dotrze do miejsca przeznaczenia. W razie potrzeby możemy też zutylizować wszelkie niepotrzebne przedmioty i sprzęty.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader