Skontaktuj się z naszą firmą przeprowadzkową

Nasza firma przeprowadzkowa jest  do Twojej dyspozycji, jednak zanim skontaktujesz się z nami sprawdź wolne terminy w naszym kalendarzu. Zadzwoń do nas (+48) 509 191 217, napisz e-mail: biuro@przeprowadzki-warszawskie.pl, a NAJLEPIEJ BĘDZIE JAK WYPEŁNISZ formularz zapytaniaPolecamy korzystanie z formularza kontaktowego, gdyż pozwoli on nam w możliwie jak najbardziej precyzyjny sposób wycenić przeprowadzkę. Pozostajemy również do dyspozycji pod telefonem.

Godziny pracy:

 • Poniedziałek 7:00 – 22:00
 • Wtorek 7:00 – 22:00
 • Środa 7:00 – 22:00
 • Czwartek 7:00 – 22:00
 • Piątek 7:00 – 22:00
 • Sobota 10:00 – 14:00
 • Niedziela nieczynne

Przyjedź do nas Możesz odwiedzić nas w naszym sklepie PAKOLANDIA z materiałami do przeprowadzki na ul Księżycowej 76 w Warszawie. Wpisz w nawigację “Pakolandia” Na miejscu jest biuro, sklep, oraz magazyn. Dzięki temu możesz w jednym miejscu zamówić przeprowadzkę, a także dostać materiały przeprowadzkowe. Obsługujemy następujące obszary (i nie tylko): Warszawa, Łomianki, Legionowo, Ząbki, Marki, Wołomin, Zielonka, Wieliszew, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Otwock, Góra Kalwaria, Józefów, Raszyn, Pruszków, Piastów.


Wizerunek, jaki prezentuje nasz firma przeprowadzkowa!

Nasza firma przeprowadzkowa dba o wizerunek jak żadna inna, stawiamy przede wszystkim na referencje których większościom firm przeprowadzkowych brakuje. Ważne są dla nas także opinie w Internecie.

Godny uwagi jest również wizerunek jaki przedstawiamy na własnym kanale YOUTUBE, to dzięki niemu mamy możliwość przedstawić że firma przeprowadzkowa może prezentować wysoką jakość usług. Na naszym kanale prezentujemy ofertę, sprzęt, ale także wysokie walory estetyczne. W trakcie tego czasu nauczyliśmy się bardzo dużo, ale to nie koniec, bo wciąż podnosimy swoje kompetencje starając się jeszcze lepiej zrealizować potrzeby naszych klientów, a wiemy że zawsze można zrobić coś lepiej. Prowadzimy również social media, dlatego możesz kontaktować się z nami poprzez portal Facebook, Instagram oraz LinkedIn.

Nasza firma przeprowadzkowa oferuje usługi przeprowadzki, oraz usługi transportowe

Wykonujemy przeprowadzki 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu. Niezależnie czy planujesz przeprowadzkę w warszawie, czy transport międzynarodowy, zadzwoń do nas teraz. Realizujemy usługi, w całej UE. Oferujemy szeroki wachlarz usług przeprowadzki, oraz usług transportowych.

 • Transport i przeprowadzki warszawa
 • Transport i przeprowadzki krajowe
 • Transport i przeprowadzki międzynarodowe

Usługi przeprowadzki

Posiadamy doświadczenie zarówno w realizacji małych prywatnych usług przeprowadzkowych, jak i w przeprowadzkach wielkopowierzchniowych. Re

 • przeprowadzki mieszkań
 • przeprowadzki domów
 • przeprowadzki biur
 • przeprowadzki firm
 • przeprowadzki studenckie
 • przeprowadzki dla seniorów
 • Przeprowadzki specjalistyczne
 • Przeprowadzki ekspresowe

Przeprowadzki Warszawa Cennik

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy różne standardy przeprowadzki. Dzięki temu, możesz zamówić przeprowadzkę dopasowaną do Twoich potrzeb, oraz budżetu . Bez znaczenia czy są to przeprowadzki prywatne, czy firmowe wybierz odpowiedni dla Ciebie standard przeprowadzki. Godną rozważenia jest nasza sztandarowa usługa przeprowadzki kompleksowe.

 • Taxi Bagażowe Warszawa
 • Tanie przeprowadzki
 • Przeprowadzka standardowa
 • Kompleksowe przeprowadzki

USŁUGI TRANSPORTOWE

Jesteśmy firmą transportową, która wykonuje kompleksowe usługi, dlatego wykonujemy również załadunek i rozładunek towaru, a także w razie potrzeby wnoszenie towaru do docelowego pomieszczenia.

 • Transport i przewóz mebli, RTV i AGD
 • Transport i przewóz pianin i fortepianów
 • Transport antyków
 • Transport i przewóz rzeczy drobnych
 • Transport i przewóz specjalistyczny
 • HDS transport usługi dźwigowe

Poznaj naszą nas – firma przeprowadzkowa Warszawa

Mamy wieloletnie doświadczenie, działamy od kwietnia 2012 roku, przede wszystkim już na początku naszej działalności zaznaczaliśmy swoją obecność i zapowiedzieliśmy, że podniesiemy poprzeczkę naszej konkurencji. Bez wątpienia udało się to nam. Zmieniliśmy standardy które obowiązywały na Polskim rynku przeprowadzek wykonując usługi przeprowadzkowe na wyższym poziomie niż konkurencja, ale to nie wszystko, ponieważ to dzięki nam klienci wybierając firmę przeprowadzkową nie kierują się już tylko ceną, ale również ofertą jakią firma przeprowadzkowa ma w swoim asortymencie. To przede wszystkim dzięki nam firmy przeprowadzkowe zaczęły dzielić przeprowadzki na ekonomiczne, standardowe i kompleksowe. Wcześniej cennik przeprowadzki był jeden dla wszystkich usług, bez względu na ilość zużytych materiałów. My zaproponowaliśmy ofertę przeprowadzki dopasowaną do potrzeb klienta dodatkowo jako nieliczni posiadamy w ofercie kompleksowe przeprowadzki.

Firma przeprowadzkowa Warszawa – Nasz zespół

Kompleksowe przeprowadzki

Pracownicy to istotny element każdej firmy, dlatego nasza firma wyróżnia się także i pod tym aspektem. Oprócz tego że nasi pracownicy posiadają doświadczenie przeprowadzkach, mają umiejętności oraz warunki fizyczne, to w dodatku nasza ekipa jest zgrana. Wszyscy bardzo dobrze się znamy i lubimy, ponieważ każdy pracownik jest z polecenia innego pracownika, dzięki temu mamy do siebie zaufanie i rozumiemy się bez słów. W odróżnieniu od konkurencji nie mamy rotacji pracowników, nie zatrudniamy studentów, ani pracowników dorywczych. Jako lider wśród firm przeprowadzkowych podnosimy poprzeczkę nie tylko widoczną dla klienta, ale również dla pracowników. Dlatego dbamy o swoich pracowników. Kupujemy ubrania niezbędne do pracy (buty, bluzy, kurtki, koszulki, spodnie).

Wyposażenie naszej firmy przeprowadzkowej

Inwestujemy w różnego rodzaju wózki, pasy, ślizgi, przyssawki do szyb, rękawiczki, a także w narzędzia pomocne w demontażu i montaż mebli. Dodatkowo inwestujemy w bardziej profesjonalny sprzęt. W konsekwencji jako nieliczni w Warszawie posiadamy schodołaza, oraz specjalistyczne wózki do ciężkich gabarytów. W dodatku jako jedyni na rynku wyposażyliśmy każdą ekipę w mobilną wagę, dzięki temu możemy zadbać o zdrowie naszych pracowników, oraz możemy wskazać klientowi wagę przedmiotu i w sposób jasny, klarowny i uczciwy przedstawić stały cennik wg wagi. dotyczący ciężkich gabarytów ważących od 100 kg do 500 kg.

Firma przeprowadzkowa to także flota aut

firma przeprowadzkowa posiada przede wszystkim auta do 3,5 tony

Jako profesjonalna firma przeprowadzkowa posiadamy odpowiednio dużą flotę własnych aut. Dlatego możemy zapewnić klienta że zawsze przyjedziemy na dane nam zlecenie. Normalne jest to że auto może mieć awarię, w odróżnieniu od amatorskich firm zawsze mamy na bazie auta zastępcze. Nasze samochody przystosowane są do przewożenia mebli. Burty samochodów przeprowadzkowych obite są deskami, dzięki czemu nie ma problemu aby przymocować przedmiot za pomocą pasów. Nasze auta posiadają również windy załadowcze, sprawia to że bez problemu możemy załadować przedmioty o wadze nawet 500 kg. Dzięki windzie załadowczej możemy również z łatwością transportować przedmioty spakowane na paletach.

Porządna firma przeprowadzkowa posiada swój sklep

Kartony do przeprowadzki

To co wyróżnia na tle konkurencji i potwierdza że jesteśmy liderami to dostęp do opakowań. Nie wszystkie firmy przeprowadzkowe posiadają własny sklep, my posiadamy 🙂 W przeciwieństwie od początkującej, lub amatorskiej firmy posiadamy własny stacjonarny, a także internetowy sklep z materiałami do przeprowadzek PAKOLANDIA. Jeżeli chcesz spakować się we własnym zakresie to w naszym sklepie możesz dostać kartony do przeprowadzki, folię bąbelkową, folię stretch, taśmy pakowe, papier, pakowy, wypełniacze i inne opakowania. Pamiętaj w kompleksowej przeprowadzce wszystkie materiały pakowe wliczone są w cenę przeprowadzki. Dzięki temu nie zabraknie nam materiałów na Twoją przeprowadzkę, ponieważ mamy ich pod dostatkiem. Jeśli będziesz potrzebować ich jeszcze więcej, to w każdym momencie przeprowadzki możemy je dodatkowo zorganizować.

Dane firmowe

Elegancko Tomasz Feldman
ul. Władysława Broniewskiego 97/39
01-876 Warszawa
NIP: 1181730871
REGON: 146066460