Kontakt

Firma przeprowadzkowa Elegancko Tomasz Feldman działa od kwietnia 2012 roku, przede wszystkim już na początku naszej działalności zaznaczaliśmy swoją obecność i zapowiedzieliśmy, że podniesiemy poprzeczkę naszej konkurencji.

Firma przeprowadzkowa Warszawa

Firma przeprowadzkowa Warszawa

Bez wątpienia udało się to nam. Zmieniliśmy standardy które obowiązywały na Polskim rynku przeprowadzek wykonując usługi przeprowadzkowe na wyższym poziomie niż konkurencja, ale to nie wszystko, ponieważ dzięki nam klienci wybierając firmę przeprowadzkową nie kierują się już tylko ceną, ale również ofertą jakie firma przeprowadzkowa ma w swoim asortymencie.

DANE FIRMOWE

Elegancko Tomasz Feldman
ul. Władysława Broniewskiego 97/39
01-876 Warszawa
NIP: 1181730871
REGON: 146066460

Firma przeprowadzkowa Warszawa

Firma przeprowadzkowa Warszawa

Firma przeprowadzkowa Warszawa

Przede wszystkim możesz odwiedzić nas na naszej bazie która znajduje się na ul Księżycowej 76 w Warszawie (Bielany), gdzie posiadamy biuro, sklep, oraz magazyn. W tym miejscu za jednym razem możesz zamówić przeprowadzkę, a także dostać materiały na przeprowadzkowe.

Jeśli zajdzie taka potrzeba możesz również dzwonić w trakcie przeprowadzki, dzięki temu na bieżąco będziemy mogli zareagować na napotkane problemy.

Prowadzimy również social media, dlatego możesz kontaktować się z nami poprzez portal Facebook, Instagram oraz LinkedIn.

Referencje naszej firmy przeprowadzkowej:

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

 

To przede wszystkim dzięki nam firmy przeprowadzkowe zaczęły dzielić przeprowadzki na ekonomiczne, standardowe i kompleksowe. Wcześniej cennik przeprowadzki był jeden dla wszystkich usług, bez względu na ilość zużytych materiałów. My zaproponowaliśmy ofertę przeprowadzki dopasowaną do potrzeb klienta dodatkowo jako nieliczni posiadamy w ofercie kompleksowe przeprowadzki.

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader

Wizerunek firmy przeprowadzkowej

Nasza firma przeprowadzkowa dba o wizerunek jak żadna inna, stawiamy przede wszystkim na referencje których większościom firm przeprowadzkowych brakuje. Ważne są dla nas także opinie w Internecie. Godny uwagi jest również wizerunek jaki przedstawiamy na własnym kanale YOUTUBE, to dzięki niemu mamy możliwość przedstawić że firma przeprowadzkowa może prezentować wysoką jakość usług.

Jako lider na rynku przeprowadzek podnosimy poprzeczkę nie tylko widoczną dla klienta, ale również dla pracowników, dlatego kupujemy naszym pracownikom podstawowy sprzęt, który u konkurencji nie jest oczywisty.  Kupujemy ubrania niezbędne do pracy (buty, bluzy, kurtki, koszulki, spodnie) inwestujemy w różnego rodzaju wózki, pasy, ślizgi, przyssawki do szyb, rękawiczki, ale również inwestujemy w profesjonalny sprzęt, w konsekwencji jako nieliczni w Warszawie posiadamy schodołaza, oraz specjalistyczne wózki do ciężkich gabarytów.

W dodatku jako jedyni na rynku wyposażyliśmy każdą ekipę w mobilną wagę, dzięki której możemy wskazać klientowi wagę przedmiotu i w sposób jasny, klarowny i uczciwy przedstawić stały cennik wg wagi. dotyczący ciężkich gabarytów ważących od 100 kg do 500 kg.

Na naszym kanale prezentujemy ofertę, sprzęt, ale także wysokie walory estetyczne. W trakcie tego czasu nauczyliśmy się bardzo dużo, ale to nie koniec, bo wciąż podnosimy swoje kompetencje starając się jeszcze lepiej zrealizować potrzeby naszych klientów, a wiemy że zawsze można zrobić coś lepiej.

Pracownicy firmy przeprowadzkowej

Kompleksowe przeprowadzki

Pracownicy to istotny element każdej firmy, dlatego nasza firma wyróżnia się także i pod tym aspektem. Oprócz tego, że pracownicy posiadają doświadczenie przeprowadzkach, mają umiejętności oraz warunki fizyczne, to w dodatku nasza ekipa jest zgrana. Wszyscy bardzo dobrze się znamy i lubimy, ponieważ każdy pracownik jest z polecenia innego pracownika, dzięki temu mamy do siebie zaufanie i rozumiemy się bez słów.

Mamy stałe zespoły pracowników, pracujemy w swoich zespołach od wielu lat, dlatego mamy doświadczenie nie tylko w pracy związanej z przeprowadzkami, ale mamy dodatkową wartość w postaci doświadczenia pracy w przeprowadzkach w zgranym zespole. W odróżnieniu od konkurencji nie mamy rotacji pracowników, nie zatrudniamy studentów, ani pracowników dorywczych

Firma przeprowadzkowa to także flota aut

Jako profesjonalna firma przeprowadzkowa posiadamy odpowiednio dużą flotę własnych aut. Dlatego możemy zapewnić klienta że zawsze przyjedziemy na dane nam zlecenie. Normalne jest to że auto może mieć awarię, w takim przypadku w odróżnieniu od amatorskich i początkujących firm zawsze mamy na bazie auta zastępcze.

Nasze samochody przystosowane są do przewożenia mebli. Burty samochodów przeprowadzkowych obite są deskami, dzięki czemu nie ma problemu aby przymocować przedmiot za pomocą pasów.

Nasze auta posiadają również windy załadowcze, sprawia to że bez problemu możemy załadować przedmioty o wadze nawet 500 kg. Dzięki windzie załadowczej możemy również z łatwością transportować przedmioty spakowane na paletach.

Nasz sklep z opakowaniami do przeprowadzki

Kartony do przeprowadzki

Pakolandia – kartony do przeprowadzki

To co wyróżnia na tle konkurencji i potwierdza że jesteśmy liderami to dostęp do opakowań. W przeciwieństwie od początkującej, lub amatorskiej firmy posiadamy własny stacjonarny, a także internetowy sklep z materiałami do przeprowadzek PAKOLANDIA. Dzięki temu nie zabraknie nam materiałów na Twoją przeprowadzkę, ponieważ mamy ich pod dostatkiem. Jeśli będziesz potrzebować ich jeszcze więcej, to w każdym momencie przeprowadzki możemy je dodatkowo zorganizować.