Formularz zapytania

Oferty przeprowadzek – wypełnij formularz zapytania i otrzymaj ofertę przygotowaną indywidualnie dla Ciebie. Nie wiesz jak go wypełnić? Poniżej znajdziesz opisy każdego pola formularza.

  Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę:

  LEGENDA – czyli jak poprawnie wypełnić formularz:

  Skąd dokąd?

  Powiedz nam skąd i dokąd planujesz przeprowadzkę. Najlepiej będzie jeśli podasz ulice. Jednak jeśli nie chcesz podawać ulic wystarczy nam informacja z jakiej dzielnicy na jaką dzielnicę planujesz się przeprowadzić. Dzięki temu wiemy jak duże auto, lub ile aut przeznaczyć dla Ciebie. Szczególnie ważne jest to, w przypadku, gdy jest duża odległość między punktami załadunku i rozładunku ponieważ można uniknąć przeprowadzki na dwa kursy. Bez wątpienia taka informacja jest na wagę złota w przypadku przeprowadzki międzymiastowej 🙂

  Jaki jest termin przeprowadzki?

  Termin przeprowadzki to podstawowa informacja, która pomaga w zaplanowaniu a także w zarezerwowaniu dla Ciebie daty, oraz godziny przeprowadzki. Pamiętaj, aby planować przeprowadzkę z wyprzedzeniem, ponieważ na ostatnią chwilę możesz mieć problem z zarezerwowaniem interesujących Ciebie terminów. Kliknij w link i zobacz nasz kalendarz i kiedy przeprowadzka powinna być zarezerwowana

  Jaki standard przeprowadzki interesuje Cię? Od tego zależy jakie oferty przeprowadzek otrzymasz?

  Dzięki tym informacjom będziemy wiedzieli przede wszystkim jaki zakres usług Cię interesują, oraz jakie masz potrzeby. Wypełnij formularz i uzyskaj oferty przeprowadzek w różnych standardach: tanie przeprowadzki, standardowe przeprowadzki, a także kompleksowe przeprowadzki.

  Napisz, czy zabieramy wszystkie meble z lokalu, czy tylko wybrane?

  Wypełniając formularz przeprowadzki pomagasz nam naszkicować obraz Twojej przeprowadzki, dzięki temu będziemy wiedzieć przede wszystkim co mamy zabrać np. jakie meble i czy są do demontażu i montażu.

  Ile osób się przeprowadza?

  Wypełnij formularz dokładnie i jeśli możesz to nie omijaj żadnej odpowiedzi, w szczególności tej w której pytamy ile osób się przeprowadza ponieważ ta informacja daje nam przybliżony pogląd, ile będziesz mieć kartonów do zabrania.

  Z którego piętra na które planujesz przeprowadzkę?

  W formularzu są także pytania które mówią nam jakie będą panowały warunki na przeprowadzce, dlatego nie zapomnij poinformować nas z którego piętra na które planujesz przeprowadzkę.

  Oferty przeprowadzek zależą od tego czy są windy

  Obecność wind jest bardzo ważna, ponieważ jest to jeden z czynników który w przypadku braku windy znacznie wpływa na czas przeprowadzki. W dodatku informacja o dostępności wind wpływa na to ilu pracowników zalecimy na Twoją przeprowadzkę.

  Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

  Równie ważną informacją jest to, czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę, ponieważ duża odległość między klatką, a miejscem gdzie może zaparkować auto może znacznie wydłużyć czas przeprowadzki. W dodatku ten aspekt również może wpłynąć na zalecaną ilość pracowników jaką wyznaczymy na przeprowadzkę.

  Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy?

  Jeśli wiemy czy jest to przeprowadzka mieszkania, domu, biura, czy może firmy, to daje nam to informację w jakich warunkach będziemy pracować, czy to będzie blok, biurowiec, czy może lokal usługowy. W przypadku rodzaju przeprowadzki wiemy też jakie zadać dodatkowe pytania

  Jaka jest powierzchnia lokalu?

  Ta informacja daje nam szkic i wyobrażenie gdzie będziemy pracować i po jakiej powierzchni będziemy się poruszać, a także daje nam znać ile rzeczy może znajdować się na danej powierzchni.

  Formularz zapytania, a oferty przeprowadzek

  Wiemy, że nie zawsze jesteś w stanie wszystko opisać, jednak zwróć uwagę aby jak najwięcej informacji nam przekazać, ponieważ im dokładniej wszystko opiszesz tym bardziej precyzyjne oferty przeprowadzek otrzymasz.

  Oferty przeprowadzek na terenie Warszawy

  Nasza firma przeprowadzkowa wykonuje usługi przede wszystkim na terenie Warszawy i okolic, ale nie tylko. Wypełnij formularz także jeśli potrzebujesz przeprowadzkę międzymiastową. Formularz zapytania, to jeden z wielu sposobów otrzymania oferty przeprowadzki. Możesz do nas również napisać email, odwiedzić nas w naszym biurze. Przede wszystkim zadzwoń do nas, a otrzymasz ofertę przeprowadzki już w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej.

  Robert Muchacki
  Robert Muchacki
  15:37 15 Nov 22
  Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
  Ama Gi Gałecka
  Ama Gi Gałecka
  23:57 02 Nov 22
  Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
  Beata Zwolińska
  Beata Zwolińska
  10:51 10 Oct 22
  kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
  Andrzej Konieczny
  Andrzej Konieczny
  14:44 15 Sep 22
  Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
  Agata Czyz
  Agata Czyz
  08:14 06 Sep 22
  Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
  Katarzyna Waksmundzka
  Katarzyna Waksmundzka
  05:29 01 Jul 22
  Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
  Zobacz wszystkie opinie
  js_loader