Formularz zapytania

Oferty przeprowadzek – wypełnij formularz zapytania i otrzymaj ofertę przygotowaną indywidualnie dla Ciebie. Nie wiesz jak go wypełnić? Poniżej znajdziesz opisy każdego pola formularza.

  Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę:

  LEGENDA – czyli jak poprawnie wypełnić formularz:

  Skąd dokąd?

  Powiedz nam skąd i dokąd planujesz przeprowadzkę. Najlepiej będzie jeśli podasz ulice. Jednak jeśli nie chcesz podawać ulic wystarczy nam informacja z jakiej dzielnicy na jaką dzielnicę planujesz się przeprowadzić. Dzięki temu wiemy jak duże auto, lub ile aut przeznaczyć dla Ciebie. Szczególnie ważne jest to, w przypadku, gdy jest duża odległość między punktami załadunku i rozładunku ponieważ można uniknąć przeprowadzki na dwa kursy. Bez wątpienia taka informacja jest na wagę złota w przypadku przeprowadzki międzymiastowej 🙂

  Jaki jest termin przeprowadzki?

  Termin przeprowadzki to podstawowa informacja, która pomaga w zaplanowaniu a także w zarezerwowaniu dla Ciebie daty, oraz godziny przeprowadzki. Pamiętaj, aby planować przeprowadzkę z wyprzedzeniem, ponieważ na ostatnią chwilę możesz mieć problem z zarezerwowaniem interesujących Ciebie terminów. Kliknij w link i zobacz nasz kalendarz i kiedy przeprowadzka powinna być zarezerwowana

  Jaki standard przeprowadzki interesuje Cię? Od tego zależy jakie oferty przeprowadzek otrzymasz?

  Dzięki tym informacjom będziemy wiedzieli przede wszystkim jaki zakres usług Cię interesują, oraz jakie masz potrzeby. Wypełnij formularz i uzyskaj oferty przeprowadzek w różnych standardach: tanie przeprowadzki, standardowe przeprowadzki, a także kompleksowe przeprowadzki.

  Napisz, czy zabieramy wszystkie meble z lokalu, czy tylko wybrane?

  Wypełniając formularz przeprowadzki pomagasz nam naszkicować obraz Twojej przeprowadzki, dzięki temu będziemy wiedzieć przede wszystkim co mamy zabrać np. jakie meble i czy są do demontażu i montażu.

  Ile osób się przeprowadza?

  Wypełnij formularz dokładnie i jeśli możesz to nie omijaj żadnej odpowiedzi, w szczególności tej w której pytamy ile osób się przeprowadza ponieważ ta informacja daje nam przybliżony pogląd, ile będziesz mieć kartonów do zabrania.

  Z którego piętra na które planujesz przeprowadzkę?

  W formularzu są także pytania które mówią nam jakie będą panowały warunki na przeprowadzce, dlatego nie zapomnij poinformować nas z którego piętra na które planujesz przeprowadzkę.

  Oferty przeprowadzek zależą od tego czy są windy

  Obecność wind jest bardzo ważna, ponieważ jest to jeden z czynników który w przypadku braku windy znacznie wpływa na czas przeprowadzki. W dodatku informacja o dostępności wind wpływa na to ilu pracowników zalecimy na Twoją przeprowadzkę.

  Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

  Równie ważną informacją jest to, czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę, ponieważ duża odległość między klatką, a miejscem gdzie może zaparkować auto może znacznie wydłużyć czas przeprowadzki. W dodatku ten aspekt również może wpłynąć na zalecaną ilość pracowników jaką wyznaczymy na przeprowadzkę.

  Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy?

  Jeśli wiemy czy jest to przeprowadzka mieszkania, domu, biura, czy może firmy, to daje nam to informację w jakich warunkach będziemy pracować, czy to będzie blok, biurowiec, czy może lokal usługowy. W przypadku rodzaju przeprowadzki wiemy też jakie zadać dodatkowe pytania

  Jaka jest powierzchnia lokalu?

  Ta informacja daje nam szkic i wyobrażenie gdzie będziemy pracować i po jakiej powierzchni będziemy się poruszać, a także daje nam znać ile rzeczy może znajdować się na danej powierzchni.

  Formularz zapytania, a oferty przeprowadzek

  Wiemy, że nie zawsze jesteś w stanie wszystko opisać, jednak zwróć uwagę aby jak najwięcej informacji nam przekazać, ponieważ im dokładniej wszystko opiszesz tym bardziej precyzyjne oferty przeprowadzek otrzymasz.

  Oferty przeprowadzek na terenie Warszawy

  Nasza firma przeprowadzkowa wykonuje usługi przede wszystkim na terenie Warszawy i okolic, ale nie tylko. Wypełnij formularz także jeśli potrzebujesz przeprowadzkę międzymiastową. Formularz zapytania, to jeden z wielu sposobów otrzymania oferty przeprowadzki. Możesz do nas również napisać email, odwiedzić nas w naszym biurze. Przede wszystkim zadzwoń do nas, a otrzymasz ofertę przeprowadzki już w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej.