Rabaty

Rabaty – Zdobądź rabat!. Niniejszy dział zawiera informacje o dostępnych promocjach w naszej firmie. Zapraszamy do zapoznania się z nimi poniżej. Promocje i rabaty nie łączą się.

W przypadku zamówienia przeprowadzki trzy tygodnie wcześniej otrzymujesz 10% rabatu.

Dla każdego posiadacza karty dużej rodziny nasza firma oferuję rabat w wysokości 5%. Zapraszamy do kontaktu wszystkie “duże rodziny”.

Stary zwyczaj, ale dobry, czyli poczta pantoflowa. Jeżeli zostaliśmy Tobie poleceni przez naszego klienta, daj nam znać, a otrzymasz 10% zniżki.

Jesteś osobą aktywną na social mediach? Masz dużo followersów, czyli ludzi którzy Cię obserwują? Masz konto na Instagramie, Facebook’u, Twitterze lub YouTubie? Daj nam znać, ponieważ za udostępnienie informacji o nas na Twoich profilach dostaniesz atrakcyjny rabat, możesz uzyskać rabat nawet do 20%.

Jesteś osobą u której stwierdzono stopień niepełnosprawności? Kwalifikujesz się zatem do rabatu w wysokości 10%.

Jesteś honorowym dawcą krwi? Taka postawa jest godna naśladowania, zatem premiujemy ją 10% rabatem. Tak trzymaj!

Okaż ważną legitymację potwierdzającą Twój status studenta, a będzie taniej o 10%. Wiemy, że początki są trudne, staramy się pomóc.

Jeśli okażesz książeczkę emeryta możesz liczyć na rabat 10%

Jako firma wspierająca wartości patriotyczne otrzymujesz zniżkę 20%.

 

Masz jeszcze jakieś pytania? skontaktuj się z nami

Zobacz opinie o naszej firmie przeprowadzkowej

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader