Montaż mebli

Montaż mebli – Jako firma od przeprowadzki, bardzo często spotykamy się z sytuacją składania i montażu mebli, są to zarówno meble wcześniej przez nas rozkręcone, jak i meble nowe, sprzedawane w paczkach.

Mieliśmy do czynienia z większością firm dostępnych na rynku polskim. Przede wszystkim są to meble takich produktów jak: „Ikea”, „Forte”, „BRW”, „Arte-M”, „Taranko”, oraz wielu innych podobnych producentów nie jest dla nas problemem.

Montaż nowych mebli w paczkach

Przyjechała do Ciebie dostawa nowych mebli do własnoręcznego montażu z jednej strony to przyjemność z drugiej strony to ciężka praca. Przeraża Cię ilość paczek, niejasna instrukcja, na dodatek spędzenie wielu godzin nad składaniem mebli? Może jesteś w trakcie składania mebli i masz już dosyć, możemy Ci pomóc, mianowicie zadzwoń do nas. Wycenimy usługę w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej a także z miłą chęcią wykonamy tę pracę za Ciebie.

Wykonujemy zarówno montaż mebli w pokoju dziennym, salonie, sypialni, bądź jadalni, a także do magazynu, piwnicy lub garażu. Z pewnością złożymy Twoje meble ze szczególną starannością i dbałością. Zadbamy zarówno o mebel jak i o otoczenie, w którym się znajduje.

Zadbamy o każde miejsce, w które zostaniemy zaproszeni do montażu mebli, dlatego szczególną uwagę zwracamy na podłogi, ściany, a także ościeżnice drzwi.

Dodatkowo więcej informacji uzyskają Państwo na specjalnie przygotowanej stronie internetowej montiermebli.pl.

Montaż mebli biurowych

W naszej ofercie jest także montaż mebli biurowych. Ponieważ znamy różne sytuacje w których znajduje się klient, dlatego elastycznie dopasowujemy się do zapotrzebowań naszych klientów wykonując usługę także w nocy, realizujemy 24h na dobę.

Dodatkowo oprócz mebli biurowych wykonujemy także montaż zestawów archiwalnych, palarni a także budek akustycznych i innych.

Montaż meli Warszawa

Usługi wykonujemy przede wszystkim na terenie Warszawy i okolic. Dodatkowo do dyspozycji mamy magazyn w Warszawie do którego możemy przyjąć meble a także zmagazynować je do czasu montażu.

Transport mebli nowych w paczkach

Oferujemy również transport mebli w paczkach z salonów meblowych, dodatkowo możemy zaoferować wnoszenie paczek ( także wciąganie przez balkon, lub okno). W standardzie oferujemy przede wszystkim składanie i skręcanie mebli. Na dodatek zajmujemy się montażem, czyli wieszaniem półek, wieszaków, szafek, luster itp. Poza tym wykonujemy takie drobne czynności jak np otwory pod kable, a także ustawiamy i regulujemy meble.

W przypadku transportu mebli na terenie Warszawy nie doliczamy żadnych dodatkowych kosztów związanych z przejechanymi kilometrami. Transport mebli z innego miasta do Warszawy, lub z Warszawy do innego miasta jest dodatkowo płatny, koszt ustalany jest indywidualnie.

 

Błąd: Brak formularza kontaktowego.