Montaż mebli

Montaż mebli – Jako firma od przeprowadzki, bardzo często spotykamy się z sytuacją składania i montażu mebli, są to zarówno meble wcześniej przez nas rozkręcone, jak i meble nowe, sprzedawane w paczkach.

Jeżeli chodzi o montaż mebli do domu, lub biura, to mieliśmy do czynienia z większością firm dostępnych na rynku polskim. Przede wszystkim są to meble takich produktów jak: „Ikea”, „Forte”, „BRW”, „Arte-M”, „Taranko”, oraz wielu innych podobnych producentów nie jest dla nas problemem.

Montaż nowych mebli w paczkach

Przyjechała do Ciebie dostawa nowych mebli do własnoręcznego montażu z jednej strony to przyjemność z drugiej strony to ciężka praca. Przeraża Cię ilość paczek, niejasna instrukcja, na dodatek spędzenie wielu godzin nad składaniem mebli? Może jesteś w trakcie składania mebli i masz już dosyć, możemy Ci pomóc, mianowicie zadzwoń do nas. Wycenimy usługę w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej a także z miłą chęcią wykonamy tę pracę za Ciebie.

Wykonujemy zarówno montaż mebli w pokoju dziennym, salonie, sypialni, bądź jadalni, a także meble magazynowe w piwnicy lub garażu. Z pewnością złożymy Twoje meble ze szczególną starannością i dbałością. Zadbamy zarówno o mebel jak i o otoczenie, w którym się znajduje.

Zadbamy o każde miejsce, w które zostaniemy zaproszeni do montażu mebli, dlatego szczególną uwagę zwracamy na podłogi, ściany, a także ościeżnice drzwi.

Dodatkowo więcej informacji na temat usług montażu nowych mebli w paczkach uzyskają Państwo na specjalnie przygotowanej stronie internetowej montiermebli.pl.

Montaż mebli biurowych

W naszej ofercie jest także montaż mebli biurowych. Ponieważ znamy różne sytuacje w których znajduje się klient, dlatego elastycznie dopasowujemy się do zapotrzebowań naszych klientów wykonując montaż mebli biurowych także w nocy, realizujemy 24h na dobę.

Dodatkowo oprócz mebli biurowych wykonujemy także montaż zestawów archiwalnych, palarni a także budek akustycznych i innych.

Montaż meli Warszawa

Usługi montażu mebli wykonujemy przede wszystkim na terenie Warszawy i okolic. Dodatkowo do dyspozycji mamy magazyn w Warszawie do którego możemy przyjąć meble a także zmagazynować je do czasu montażu.

Transport mebli nowych w paczkach

Oferujemy również transport mebli w paczkach z salonów meblowych, dodatkowo możemy zaoferować wnoszenie paczek ( także wciąganie przez balkon, lub okno). W standardzie oferujemy przede wszystkim składanie i skręcanie mebli. Na dodatek zajmujemy się montażem, czyli wieszaniem półek, wieszaków, szafek, luster itp. Poza tym wykonujemy takie drobne czynności jak np otwory pod kable, a także ustawiamy i regulujemy meble.

W przypadku transportu mebli na terenie Warszawy nie doliczamy żadnych dodatkowych kosztów związanych z przejechanymi kilometrami. Transport mebli z innego miasta do Warszawy, lub z Warszawy do innego miasta jest dodatkowo płatny, koszt ustalany jest indywidualnie.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader