Przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów to usługa która wymaga wcześniejszego spotkania w miejscu wyprowadzki w celu oględzin. Takie spotkanie z pewnością przed przeprowadzką pozwoli nam dokładnie sprawdzić zakres prac, oraz warunki w jakich przyjdzie wykonać przeprowadzkę.

Poznaj nas

Przeprowadzka domu to poważna decyzja, dlatego wybierz firmę przeprowadzkową świadomie, zobacz nasze referencje, opinie w internecie, oraz opinie znajomych. Aby nas bliżej poznać wejdź na nasz kanał youtube, a także na facebook, oraz instagram, dzięki temu bliżej poznasz naszą ekipę, oraz standard pracy jaki reprezentujemy.

Przeprowadzki-Domów-Przeprowadzki-Warszawa- Firma przeprowadzkowa

Przeprowadzki Domów Przeprowadzki Warszawa – Nasz zespół

Przeprowadzki domów Warszawa i okolice

Przeprowadzkami zajmujemy się od 2012 roku, przez ten czas bez wątpienia zrealizowaliśmy ogromną ilość przeprowadzek. Dzięki temu zdobyliśmy doskonałą ekipę przeprowadzkową bogatą w doświadczenie w organizowaniu przeprowadzek domów.

Przeprowadzki domów wykonujemy przede wszystkim na terenie Warszawy i okolic, na tym terenie jesteśmy w stanie w szybkim czasie przyjechać i wykonać bezpłatną wycenę przeprowadzki Twojego domu oraz za darmo dostarczyć materiały pakowe.

 

Jako firma czynimy wszystko, co w naszej mocy, aby dopasować się do Twoich potrzeb. dlatego nasza oferta dopasowana jest na każdą kieszeń. W zależności od Twoich potrzeb oraz budżetu oferujemy różne typy przeprowadzek: tanie, standardowe, oraz kompleksowe.

 • Tanie przeprowadzki
 • Standardowa przeprowadzka
 • Kompleksowa przeprowadzka

 

Przeprowadzki Domów - Wybierz typ przeprowadzki?

Przeprowadzki domów – wybierz zakres przeprowadzki

 

Tanie przeprowadzki domów

Tego typu usługa charakteryzuje się przede wszystkim tym, że nasza firma wykonuje tylko załadunek, transport i rozładunek. Wszystkie inne czynności związane z przeprowadzką należą do Ciebie, dotyczy to  czynności związanych z pakowaniem drobnych rzeczy do kartonów, oraz przygotowaniem mebli do transportu. Jeżeli interesujesz się tym rozwiązaniem wejdź w zakładkę tanie przeprowadzki

Standardowe Przeprowadzki domów

Usługa charakteryzuje się tym, że to domownicy pakują wszystkie drobne rzeczy typu książki, szkło, ubrania, pościele i inne drobiazgi w kartony. W zakresie standardowej przeprowadzki nasza firma zajmie się:

 • Demontażem mebli
 • Zabezpieczeniem mebli
 • Zabezpieczeniem AGD i RTV
 • Zniesieniem mienia na samochód
 • Transportem
 • Wniesieniem rzeczy do lokalu
 • Ustawianiem rzeczy w docelowych miejscach
 • Zdjęciem zabezpieczeń
 • Montażem mebli

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o wariancie standardowej przeprowadzki wejdź w zakładkę standardowa przeprowadzka

W tym wariancie przeprowadzki udostępniamy kartony w cenie 5 zł / szt. Jeśli interesuje Cię zakup materiałów pakowych zobacz nasz sklep PAKOLANDIA.PL

Kompleksowe Przeprowadzki domów

To usługa w której wszelkie czynności związane z wykonaniem przeprowadzki domu wykonują pracownicy firmy. W zakres prac wchodzi:

 • Pakowanie drobnych rzeczy w kartony i worki
 • Demontaż mebli
 • Zabezpieczenie mebli
 • Zabezpieczenie AGD i RTV
 • Zniesienie mienia na samochód
 • Transport
 • Wniesienie rzeczy do lokalu
 • Ustawianie rzeczy w docelowych miejscach
 • Zdjęcie zabezpieczeń
 • Montaż mebli

W wariancie kompleksowej przeprowadzki domu w cenę przeprowadzki wliczone są wszelkie materiały do wykonania przeprowadzki:

 • Kartony
 • Folia bąbelkowa
 • Folia stretch
 • Papier pakowy
 • Worki foliowe
 • Taśmy

Wszystkie spakowane kartony są opisywane z którego pomieszczenia wychodzą i co w nich jest Kartony są opisane tak aby dotarły do przeznaczonego miejsca docelowego, oraz by móc łatwo zlokalizować rzeczy które się w nich znajdują np. ”KUCHNIA SYPKIE” oznacza rzeczy z kuchni, które wskazują na sypkie rzeczy typu: kawa, herbata, płatki, cukier, mąka itp. „SALON SZKŁO”, „SYPIALNIA KSIĄŻKI”, „GARDEROBA”, „SALON KABLE TV”

Jeśli interesuje Cię wariant kompleksowej przeprowadzki i chcesz wiedzieć o nim więcej wejdź w zakładkę kompleksowa przeprowadzka

Montaż Mebli

Z doświadczenia wiemy że na przeprowadzkach domu, częstym elementem jest demontaż i montaż mebli. Do takich mebli zalicza się przede wszystkim łóżka małżeńskie z materacem, szafy narożne, szafy 3 drzwiowe, szafy powyżej 2-2.20m, regały. Jesteśmy profesjonalistami w tej dziedzinie. Jednak weź pod uwagę że czas przeprowadzki wydłuży się o czas potrzebny na demontaż i ponowny montaż. Jeżeli interesuje Cię przeprowadzka z Eleganckimi Przeprowadzkami skontaktuj się z nami pod numerem telefonu (+48) 509 191 217.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader