Usługa pakowania

Usługa pakowania przeznaczona jest dla osób prywatnych, firm i instytucji. Nasza firma specjalizuje się w pakowaniu mienia na terenie Warszawy oraz do transportu międzymiastowego i międzynarodowego. Pakujemy paczki o standardowych i niestandardowych wymiarach i wadze. Spakujemy dla Ciebie każdy ładunek. Usługę pakowania realizujemy na terenie Warszawy i okolic. Możemy dla Ciebie wykonać usługę okazjonalnie (jednorazowo) jak i regularnie (stałe zlecenia).

Wykonujemy usługi pakowania min.:

 • pakowanie w skrzynie
 • pakowanie na palety
 • pakowanie i transport do magazynów
 • pakowanie i załadunek kontenerów morskich
 • pakowanie sprzętu AGD w celu zwrotu do producenta
 • pakowanie mebli w celu zwrotu do producenta
 • pakowanie na eventy
 • pakowanie przy produkcji

Usługa pakowania – Posiadamy materiały do pakowania każdego rodzaju ładunku:

 • palety
 • skrzynie transportowe
 • papier pakowy
 • folia bąbelkowa
 • folia stretch
 • worki LDPE
 • koce transportowe
 • kartony
 • taśmy

Nasz personel posiada odpowiednie zaplecze techniczne oraz doświadczenie. Podczas każdego zlecenia każda ekipa jest wyposażona w elektronarzędzia.

Usługa pakowania wiąże się również z przesunięciami, przeniesieniem, załadunkiem gabarytów dlatego też ekipa posiada wózki jezdne, pasy, wózki paletowe, wózki paletowe załadowcze, wózki do gabarytów powyżej 100kg, dźwig HDS.

Usługi realizujemy 7 dni w tygodniu 24h na dobę, jeżeli interesuje Cię usługa pakowania której nie znalazłeś u nas na stronie, zadzwoń i dopytaj o szczegóły.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader