Załadunki i rozładunki Warszawa

Załadunki i rozładunki Warszawa – profesjonalne usługi dotyczące załadunku oraz rozładunku produktów i usług świadczonych przez firmę Przeprowadzki Warszawskie.

Rozładunki i załadunki w Warszawie to usługa skierowana do firm oraz klientów prywatnych, chcących zmniejszyć koszty transportu, załadunku i rozładunku mienia. Oferujemy rozładunki, oraz załadunki towarów w Warszawie i okolicach.

Zaletą takiego rozwiązania jest:

  • Zmniejszasz koszt usługi o koszty transportu pracowników na miejsce rozładunku lub załadunku.
  • Nasi pracownicy wykonujący usługę rozładunku nie są zmęczeni podróżą, są wypoczęci i w pełni gotowi do pracy, dzięki czemu usługa wykonana jest na wysokim poziomie.
  • Nie tracisz potencjalnych klientów .Na usługę wysyłasz tylko kierowcę, pozostała część załogi zostaje w Twoim mieście i może realizować kolejne zlecenia.
  • Na usługę możesz wysyłasz samochód bez narzędzi i wózków. Oszczędzając powierzchnię transportową, oraz nie niszczysz swojego sprzętu, my mamy własne wózki meblowe, wózki paletowe, wózki do gabarytów, pasy.
  • Dysponujemy sprzętem którego ty możesz nie mieć i nie musisz kupować: wózek paletowy, wózek do gabarytów do 3 ton, wózki do mebli, pasy do wciągania, pasy do noszenia, wózki.
  • Nie musisz zatrudniać kolejnych pracowników, możesz korzystać z naszych.
  • Możesz oferować dodatkowe usługi: załadunki i rozładunki ciężkich gabarytów (pianina, fortepiany, sejfy, piece i inne).
  • Nie musisz się martwić, załadunkiem, ani rozładunkiem, gdy przejmujemy mienie, przejmujemy też odpowiedzialność. Posiadamy ubezpieczenie OC działalności gospodarczej.
  • Masz zadowolonego klienta, znamy Warszawę oraz kulturę pracy w tym mieście.

Załadunki i rozładunki Warszawa – tanio, szybko, profesjonalnie.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader