Regulamin przeprowadzek

Regulamin przeprowadzek firmy Przeprowadzki Warszawskie.

 • Czas rozpoczęcia usługi rozpoczyna się od momentu podjechania ekipy przeprowadzkowej pod wskazany przez klienta adres.
 • Ekipa jest zawsze wyposażona w narzędzia oraz materiały niezbędne do wykonania wcześniej ustalonego wariantu przeprowadzki.
 • Na życzenie klienta ekipa przeprowadzkowa rozkręci meble do transportu oraz ponownie zmontuje w miejscu docelowym.
 • W przypadku demontażu mebli przez klienta ekipa przeprowadzkowa nie podejmuje się ponownego montażu mebli.
 • Każdy gabaryt, którego waga przekracza 100 kg lub więcej podlega indywidualnej wycenie, nie mniej niż 350 zł.
 • W dniu przeprowadzki wszystkie meble muszą być opróżnione i gotowe do transportu.
 • Klient na początku przeprowadzki zobowiązany jest do przedstawienia wszystkich rzeczy, które będą transportowane. Jest to potrzebna informacja dla kierowcy, w celu bezpiecznego
  transportu i ustawienia mienia na samochodzie.
 • Pracownicy ze względów bezpieczeństwa nie noszą mebli oraz innych rzeczy z osobami z poza firmy.
 • W trakcie przeprowadzki klient jest zobowiązany do samodzielnej organizacji transportu na miejsce rozładunku.
 • W przypadku potrzeby utylizacji gabarytów, jest to możliwe po wcześniejszym ustaleniu z dyspozytorem.
 • Ekipa przeprowadzkowa nie podejmuje się odłączania/podłączania kuchenek gazowych, płyt indukcyjnych oraz innych rzeczy wymagających odpowiednich uprawnień.

PRZEPROWADZKA EKONOMICZNA:

 • Wariant ekonomiczny polega TYLKO na noszeniu, transporcie oraz wnoszeniu mienia klienta

PRZEPROWADZKA STANDARDOWA:

 • W wariant standardowej przeprowadzki wchodzi zabezpieczenie mebli folią stretch oraz pęcherzykową, wyniesienie z lokalu, transport, wniesienie oraz na życzenie klienta od foliowanie mebli.
 • Firma Eleganckie Przeprowadzki nie zobowiązuje się do utylizacji folii po przeprowadzce, ekipa będąca na miejscu może pomóc wyrzucić do śmietnika będącego do dyspozycji klienta.
 • Kartony, worki oraz paczki muszą być przygotowane do transportu, tj.: zaklejenie taśmą klejącą.

PRZEPROWADZKA KOMPLEKSOWA:

 • W wariancie kompleksowej przeprowadzki ekipa zobowiązana jest spakować wskazane wcześniej przez klienta rzeczy oraz w razie potrzeby demontażu mebli.
 • Na życzenie klienta organizujemy karton szafy, po wcześniejszym ustaleniu najlepiej podczas zamawiania usługi przeprowadzki.
 • Ekipa ma prawo odmówić pakowania przedmiotów intymnych, bielizny oraz brudnych rzeczy.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader