Przeprowadzki krajowe

Przeprowadzki krajowe – Specjalizujemy się w transporcie mienia na terenie całej Polski. Jesteśmy w największych miastach: Gdańsk, Koszalin, Szczecin, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Poznań, Zielona Góra, Łódź, Lublin, Kielce, Rzeszów, Kraków, Katowice, Opole, Wrocław.

Posiadamy niezbędną flotę do wykonania największych przeprowadzek krajowych. Nasza flota składa się z busów do 3,5t oraz aut ciężarowych. Auta wyposażone są w winde załadowczą oraz są dostosowane do transportu mebli. Mamy niezbędną ilość pracowników aby wykonać przeprowadzkę w dowolnym miejscu Polski.

Gwarantujemy, że każda ekipa wyposażona jest w materiały do wykonania przeprowadzki: kartony, taśmy, worki, markery, papier pakowy, folia stretch, folia bąbelkowa, koce transportowe. Każda ekipa wyposażona jest w profesjonalne narzędzia do ewentualnego demontażu i montażu, wózki oraz pasy do noszenia mebli, które znacznie usprawniają proces przeprowadzki.

Przeprowadzki krajowe na terenie Polski

Usługi przeprowadzek krajowych kierowane są zarówno do osób prywatnych jak i do biur, firm oraz instytucji. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży przeprowadzkowej. Zajmujemy się również transportem wszelkich gabarytów typu: pianino, fortepian, sejf, komora laminarna, ploter, szafa pancerna, szafa rakowa, łóżko rehabilitacyjne, piec, inkubator, itp.

Do transportu gabarytów posiadamy: wózki, schodołazy, pasy, dźwigi, podnośniki, winde meblarską, platformy transportowe, ślizgi. Działamy 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Jeśli interesuje Cię nasza oferta skontaktuj się z nami.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader